we-limit-how-often-you-can-do-certain-things-on-instagram-1

مشکل We Limit How Often You Can Do Certain حل شد!

در این مقاله سرپ لنسر درباره مشکل We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram صحبت خواهیم کرد. چرا این مشکل پیش می آید؟ راه حل چیست؟ اینستاگرام که پادشاه محتوای بصری جذاب در نظر گرفته میشود، سریعترین پلتفرم رسانه اجتماعی آنلاین در حال رشد در چند سال گذشته بوده است. اعتقاد بر این است که این پلتفرم ممکن است در زمان آینده از فیس بوک و یوتیوب افسانه ای پیشی بگیرد.

اگر میخواهید ادمین حرفه ای اینستاگرام شوید یا به یک ادمین برای پیجتان نیاز دازید. به صفحه ادمین اینستاگرام مراجعه کنید.

We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram

با ویژگی های شگفت انگیز آن، میتوانید قرقره های چشم نوازی ایجاد کنید و مهارت ها و استعدادهای خود را از طریق فیلم ها و عکس ها به نمایش بگذارید. دامنه اینستاگرام هر روز با سرعت شگفت انگیزی در حال رشد است.

همه انواع اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی، اعم از مد، طنز، تناسب اندام، هنر یا مسافرت، فضایی خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن انواع محتوا پیدا میکنند و در آن بسیار فعال هستند.

همانطور که تاریخ به ما آموخته است، با رشد سریع هر پلتفرمی از این قبیل، تهدیدات اکانت هرزنامه‌هایی به وجود می‌آید که کاربران بی‌شماری بی‌گناه را هدف قرار داده و تهدید می‌کنند و محتوای نفرت‌انگیز را منتشر می‌کنند.

اینستاگرام برای محافظت از کاربران خود در برابر اکانت‌های اسپم، قوانین، مقررات و محدودیت‌های زیادی را وضع کرده است که به آن‌ها کمک می‌کند تا هرگونه فعالیت غیرعادی را در این پلتفرم شناسایی کرده و اقدامات دقیق و فوری را در مورد آن انجام دهند.

پیام «We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram» یکی از محدودیت‌هایی است که ممکن است برخی از شما گاهی اوقات در برنامه دیده باشید.

we-limit-how-often-you-can-do-certain-things-on-instagram-2

اگر می‌پرسید این پیام درباره چیست و چگونه می‌توان آن را دور زد، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم!

در این پست، iStaunch به شما یاد می دهد که چگونه آن را برطرف کنید، We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram

پس به خواندن ادامه دهید تا پاسخ تمام سوالات خود را بیابید.

“We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram” یعنی چی؟

فرقی نمیکند که تازه وارد اینستاگرام شده اید یا سال هاست که از این پلتفرم استفاده می کنید. نمی توانید امیدوار باشید که همه محدودیت ها و قوانین آن را بدانید.

با این اوصاف، لازم نیست این پیام را فقط زمانی که کار اشتباهی انجام می دهید ببینید. گاهی اوقات واکنش بیش از حد ناگهانی شما ممکن است به برخی از ویژگی های پلت فرم باشد.

اگر اینستاگرام متوجه فعالیت غیرعادی حساب شما شود، این پیام را برای شما ارسال خواهد کرد:

بعداً دوباره امتحان کنید. We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram اگر فکر می‌کنید اشتباه کرده‌ایم به ما اطلاع دهید.»

مشکل We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram حل شد!

در برخی موارد این پیام به عنوان هشدار قبلی ممنوعیت نیز برای شما ارسال می شود. اگر نتوانید آن را لغو کنید، اکانت شما توسط اینستاگرام به مدت نامحدود مسدود می شود.

اگر یک چیز وجود دارد که باید در مورد پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام بدانید، این است که آنها از اسپم متنفرند. هرزنامه نه تنها این پلتفرم‌ها را به فضایی ناامن برای کاربرانشان تبدیل می‌کند، بلکه می‌تواند سؤالاتی را در مورد قابلیت اطمینان و امنیت آنها نیز ایجاد کند.

برای جلوگیری از این اتفاقات، اینستاگرام قوانین و محدودیت های مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

اگر بعد از آن نمی توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید، ۲۴ تا ۴۸ ساعت طول می کشد تا دوباره کنترل آن را به دست آورید.

در بیشتر موارد، انجماد یا آویزان شدن ظرف ۲ ساعت بالا می‌رود، اما به کاربران پیشنهاد می‌شود که حداقل ۴۸ ساعت صبر کنند. با این حال، اگر حساب شما حتی پس از ۴۸ ساعت به حالت تعلیق باقی بماند، باید برای پشتیبانی بیشتر با مرکز راهنمایی اینستاگرام تماس بگیرید.

محدودیت های اینستاگرام چیست؟

اگر اینستاگرام برای شما پیامی ارسال می کند که «We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram» نشان می دهد که ممکن است یکی از محدودیت های آن را نقض کرده باشید. اما چگونه می توانید بفهمید که کدام یک بوده است؟

بهترین راه برای انجام این کار این است که با تمام محدودیت های اصلی اینستاگرام آشنا شوید، کاری که در این بخش انجام خواهیم داد. از طرف دیگر، می‌توانید در شرایط استفاده اینستاگرام درباره آن نیز مطالعه کنید.

عوامل تعیین کننده محدودیت ها

قبل از بحث درباره این محدودیت‌ها، مهم است که توجه داشته باشیم که همه حساب‌های فردی محدودیت‌های یکسانی را تجربه نمی‌کنند.

در حالی که برخی از محدودیت‌های اصلی، مانند ارسال محتوای ممنوعه و محدودیت کاراکتر، برای همه کاربران یکسان است، محدودیت‌های لایک/نظر/دنبال کردن می‌تواند برای حساب‌های مختلف متفاوت باشد.

در اینجا برخی از عوامل تعیین کننده محدودیت ها آورده شده است:

اکانت شما چند ساله است؟ حساب های جدید محدودیت بیشتری نسبت به حساب های قدیمی دارند.
تعداد حساب‌هایی که دنبال می‌کنید به اضافه حساب‌هایی که شما را دنبال می‌کنند.
متوسط ​​تعامل و فعالیت برای حساب شما؛ حساب‌های با تعامل بیشتر مجاز به فعالیت‌های بیشتری هستند.
با در نظر گرفتن این فاکتورها، در زیر به شما یک ایده کلی از محدودیت هایی که برای کاربران عادی حساب اینستاگرام معتبر است ارائه می دهیم.

۱. محدودیت در ارسال یا اشتراک گذاری محتوای ممنوعه

اینستاگرام قوانین و مقررات سختگیرانه ای برای همه کاربران خود دارد، درست مانند اکثر پلتفرم های رسانه های اجتماعی در مورد محتوای مسدود شده.

در اینجا لیستی از نوع محتوایی است که نباید در این پلتفرم پست یا به اشتراک بگذارید:

 

  • سخنان تنفرآمیز
  • ویدیوهای شدید یا خشونت آمیز
  • تحریک به خشونت یا خودآزاری
  • محتوای جنسی
  • خرید یا فروش مشروبات الکلی، تنباکو یا اسلحه گرم
  • خرید یا فروش حیوانات زنده
  • تهدید به خرابکاری یا آسیب فیزیکی یا مادی
  • اخاذی یا آزار و اذیت
  • داروهای غیر قانونی
  • قمار آنلاین

مشکل We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram حل شد!

۲. محدودیت در دنبال کردن/عدم فالو کردن

آیا می‌دانستید که اینستاگرام هم فالو و هم آنفالو کردن را به‌عنوان اقدامات یکسان در نظر می‌گیرد؟ به عبارت دیگر، چه اکانت‌های دیگر را فالو کنید یا آن‌فالو کنید، اینستاگرام آن‌ها را به‌عنوان همان اقدام پرچم‌گذاری می‌کند.

محدودیت روزانه برای فالو و آنفالو تعیین شده توسط پلتفرم ۲۰۰ فالو/آنفالو است. بنابراین، چه ۲۰۰ نفر را در یک روز در مجموع فالو کنید و چه ۱۰۰ اکانت را فالو کنید و آنها را جداگانه آنفالو کنید، در نهایت نتیجه را به حداکثر خواهید رساند.

اگر یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کرده اید، باید بیشتر از این مراقب باشید تا نخواهید اینستاگرام حساب شما را اسپم تلقی کند.

۳. محدودیت در لایک و کامنت گذاشتن روی پست ها

آیا از دوبار کلیک کردن روی هر پست یا حلقه ای که در اینستاگرام می بینید لذت می برید؟

خوب، نگران نباشید، اینستاگرام با توجه به میانگین لایک هایی که کاربران در یک روز استفاده می کنند، محدودیت لایک را تعیین کرده است. حداکثر ۱۰۰۰ لایک. بنابراین، حتی اگر ۳ تا ۴ ساعت متوالی از اینستاگرام استفاده کنید، بعید به نظر می رسد که تا این حد پیش بروید.

وقتی صحبت از کامنت گذاشتن روی پست‌ها می‌شود، همه می‌توانیم موافق باشیم که نوشتن نظرات زیاد زمان زیادی می‌برد که معمولاً نداریم. با در نظر گرفتن این موضوع، اینستاگرام محدودیت کامنت ۲۰۰ کامنت در روز را تعیین کرده است.

علاوه بر این، هوش مصنوعی اینستاگرام نیز ارسال چندین بار یک نظر را مشکوک می‌داند. بنابراین، اگر این کار را برای برنده شدن در یک جایزه انجام می دهید، حتماً کلاه را لمس کنید.

۴. تعداد کاراکترها را برای نظرات و نظرات محدود کنید

همانطور که می دانید اینستاگرام پلتفرمی است که محتوای بصری را بر محتوای نوشتاری ترجیح می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، تضمین می‌کند که کاربران شرح‌ها و نظراتی را تایپ می‌کنند که خواندن آن‌ها خیلی طولانی نیست.

محدودیت کاراکتر برای کامنت و کامنت در اینستاگرام ۲۲۰۰ کاراکتر تعیین شده است. با این حال، اگر فکر می کنید می توانید بیشتر بگویید، همیشه می توانید چندین نظر بعد از عنوان اضافه کنید. بسیاری از اینستاگرامرها این کار را انجام می دهند.

۵. محدودیت های ارسال پیام مستقیم

روزانه با چند نفر در دی‌ام‌های اینستاگرام چت می‌کنید؟ پاسخ یک فرد متوسط ​​به یک اینستاگرامر باید بین ۱۰ تا ۲۵ باشد، درست است؟ خوب، اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌های مستقیم بیشتری ارسال کنید. محدودیت روزانه پیام های مستقیمی که می توانید در اینجا ارسال کنید ۸۰ عدد است.

با این حال، اگر پیام های مستقیم روزانه شما بیش از ۸۰ باشد، هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه آن خواهد شد و ممکن است برای شما یک هشدار ارسال کند. آنها همچنین می توانند به طور موقت حساب شما را قفل کنند.

مشکل We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram حل شد!

۶. هشتگ ها را انتخاب کنید

تمام هدف از افزودن هشتگ در اینستاگرام (یا هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگر) افزایش دید پست/استوری شماست. این هشتگ‌ها می‌توانند توجه کاربرانی را که مطالب مشابه را دنبال می‌کنند یا لایک می‌کنند، به خود جلب کرده و در نتیجه دید محتوای شما را در بین مخاطبان مورد نظر افزایش دهند.

با این حال، اینستاگرام به این واقعیت اعتقاد دارد که فقط توجه زیادی وجود دارد که شما نیاز دارید. بنابراین، محدودیت هشتگ خود را به ۳۰ در هر پست یا استوری محدود کرده است.

۷. مدت زمان ویدیوها و IGTV را محدود کنید

در حالی که اینستاگرام کاربران خود را به ایجاد محتوای بصری ثابت و متحرک (عکس‌ها و فیلم‌ها) تشویق می‌کند، اما باید محدودیت‌هایی در مدت زمان چنین محتوایی اضافه کند. در غیر این صورت، پلتفرم به زودی شبیه یوتیوب خواهد شد.

بنابراین، هر ویدیویی که در اینستاگرام پست می‌کنید تنها می‌تواند ۶۰ ثانیه باشد و محتوای موجود در استوری شما می‌تواند حداکثر تا ۱۵ ثانیه باشد.

از آنجایی که بسیاری از اینستاگرامرها مشکلاتی با این مدت کوتاه داشتند، این پلتفرم دو ویژگی دیگر را ارائه کرد: IGTV و Instagram Live. در ویدیوهای IGTV، می توانید ویدیوهای از پیش ضبط شده و ویرایش شده را بین ۱۵ ثانیه تا ۱۰ دقیقه آپلود کنید.

زمانی که در اینستاگرام لایو هستید، می‌توانید یک ویدیوی یک ساعته اضافه کنید، البته تا زمانی که زنده ضبط شده باشد. اما تمام است و شما نمی توانید ویدیویی را در این پلتفرم (چه از قبل ضبط شده یا زنده) بیش از ۶۰ دقیقه اضافه کنید.

۸. محدودیت در اضافه کردن یک استوری

در روز چند استوری در اینستاگرام می توانید اضافه کنید؟ حتی اگر در تعطیلات هستید یا به یک باشگاه یا رستوران هیجان انگیز سفر می کنید، می توانید حدود ۴۰ تا ۵۰ استوری در روز آپلود کنید، درست است؟

خوب، اینستاگرام به شما اجازه می دهد خیلی بیشتر از این کار کنید. محدودیت استوری روزانه اینستاگرام ۱۰۰ استوری است و کاربران به ندرت از آن عبور می کنند.

با این حال، اگر امروز ۱۰۰ استوری را به اشتراک گذاشته‌اید و موارد بیشتری برای اضافه کردن دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ۲۴ ساعت پس از افزودن اولین استوری صبر کنید. هنگامی که برخی از استوری های قدیمی شما از بین رفت، می توانید شروع به اضافه کردن استوری های جدید کنید.

۹. محدودیت در برچسب گذاری در پست، استوری یا نظرات شما

هدف از تگ کردن حساب‌های دیگر در پست‌ها یا استوری‌های شما شامل افرادی است که عکس‌ها/ویدئوهایی را که آپلود میکنید میگیرند.

اینستاگرامرها از آن برای به دست آوردن محبوبیت استفاده می کنند.

اگر شما یکی از آن‌ها هستید، باید بدانید که حداکثر تعداد حساب‌هایی که می‌توانید در یک پست یا استوری خاص تگ کنید ۲۰ حساب است. در صورتی که افراد را در نظرات خود ذکر کنید، این محدودیت کمتر است: ۱۰ در هر پست/نظر.

۱۰. تعداد کاراکترهای نام کاربری و بیو را تعیین کنید

همانطور که می دانید اینستاگرام به شما امکان می دهد یک نام کاربری منحصر به فرد برای پروفایل خود انتخاب کنید. با افزودن حروف دیگری به آن یا نام حیوان خانگی که اکثر مردم شما را با آن می شناسند، می تواند نام واقعی شما (در صورت موجود بودن) باشد. پلتفرم این نام کاربری را به ۳۰ کاراکتر محدود می کند تا کاربران در نهایت طولانی و خواندن آن را سخت نکنند.

مانند رزومه در نمایه شما، این رزومه کوتاه و مختصر است، به اندازه ای که به دیگران یک ایده کلی از اینکه شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و علائق شما را ارائه می دهد. و طبق گفته اینستاگرام، ۱۵۰ کاراکتر برای تحقق آن کافی است.

 

“We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram” یعنی چی؟

اگر اینستاگرام متوجه فعالیت غیرعادی در اکانت شما شود، این پیام را برای شما ارسال میکند. در نتیجه اکانت شما محدود خواهد شد.

 

مشکل We Limit How Often You Can Do Certain Things on Instagram حل شد!

نسخه انگلیسی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *