instagram-story-template

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

در این مقاله سرپ لنسر درباره کلیات قالب استوری اینستاگرام برای شما مطالب مفید جمع آوری کردیم تا استوری های شما عزیزان زیباتر و شکیل تر شود. در پایان این مقاله لینک دانلود قالب استوری اینستاگرام نیز موجود است.  آیا می‌خواهید استوری‌های اینستاگرام برند شما همیشه تمیز، صیقلی و شیک به نظر برسد؟ قالب های استوری اینستاگرام راهی برای رفتن هستند. حقیقت این است که اکثر برندهای مورد علاقه شما احتمالاً از آنها استفاده می کنند. اما واقعاً تعجب آور نیست که آنها می خواهند استوری های خود را خوب جلوه دهند: نیم میلیارد کاربر هر روز با استوری اینستاگرام تعامل دارند و ۵۸ درصد از مردم می گویند علاقه آنها به یک برند یا محصول پس از دیدن آن در استوری افزایش یافته است. اگر از این ویژگی Insta برای ارائه بهترین عکس استفاده نمی کنید، فرصت را از دست می دهید.

در این پست به شما نشان خواهیم داد که چگونه از قالب های استوری اینستاگرام استفاده کنید تا مخاطبان خود را شگفت زده کنید و بهترین محتوای خود را به نمایش بگذارید. ما همچنین مجموعه‌ای از ۷۲ الگوی سفارشی‌سازی را ارائه کرده‌ایم که فوراً ظاهر داستان‌های شما را بهبود می‌بخشد.

اگر میخواهید ادمین حرفه ای اینستاگرام شوید یا به یک ادمین برای پیجتان نیاز دازید. به صفحه ادمین اینستاگرام مراجعه کنید.اگر میخواهید قالب های استوری اینستاگرام اختصاصی خود را داشته باشید به صفجه طراحی گرافیک مراجعه کنید.

چرا از قالب های استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟

اگرچه استوری‌ها ممکن است پس از ۲۴ ساعت ناپدید شوند، اما همانطور که از آن استوری‌های بزرگ اینستاگرام می‌دانیم، همچنان در این مدت به چشم‌های زیادی برخورد خواهند کرد.

به علاوه، اکنون که می‌توانید استوری‌ها را در نمایه اینستاگرام خود به «برترین‌ها» تبدیل کنید، این محتوای موقت قابلیت افزایش طول عمر خود را دارد.

ممکن است او را نیز زیبا جلوه دهد، درست است؟

اما دلایل زیادی برای استفاده از قالب استوری اینستاگرام نیز وجود دارد.

حرفه ای باشید

بله، استوری‌های اینستاگرام عمدتاً به خاطر جمع‌آوری خوش‌مزه‌شان شناخته می‌شوند (هر کس دیگری به طور عجیبی به تماشای Go Clean Co. معتاد است. اما، مانند تمام شبکه‌های اجتماعی، سطح حرفه‌ای بودن کاربران از برندها به طور پیوسته در حال افزایش است.

برندها اغلب از قالب‌های استوری اینستاگرام برای ایجاد زیبایی‌شناسی ثابت در استوری‌های خود استفاده می‌کنند: زیبایی‌شناسی که با هویت بصری بزرگ‌تر یا صدای برندشان مرتبط است. افزودن‌های ظریف (از نظر زیبایی‌شناختی) به فونت‌ها، رنگ‌ها و آرم‌های برند به ایجاد آشنایی و اعتماد با برند کمک می‌کند.

استودیوی طراحی جواهرات Melanie Auld Jewelry از الگوهایی برای به اشتراک گذاشتن محتوای سرمقاله در داستان های خود استفاده می کند، مانند این نمایه وبلاگ نویس سلامت و مسافرت جولیان بارباس. با نماهایی که هنرمندانه و ظریف چیده شده اند، بسیار شبیه به یکی از ویژگی های یک مجله دیجیتال است. پیش بینی کن

instagram-story-template-01

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

صرفه جویی در زمان (و پول)

از آنجایی که بیشتر محتوای استوری‌ها پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شوند (مگر اینکه آن را در قسمت هایلایت پست کنید)، طراحی حرفه‌ای هر شات یا ویدیو منطقی نیست.

اما اگر می‌دانید که انواع خاصی از محتوا را به طور مرتب ارسال می‌کنید، طراحی یک الگو برای همراهی هر یک از آنها در زمان شما (و هزینه استخدام یک متخصص) در آینده صرفه‌جویی می‌کند.

نکته حرفه ای: با برنامه زمانبندی استوری اینستاگرام Hootsuite، می توانید استوری های اینستاگرام را از قبل ایجاد، ویرایش و زمان بندی کنید.

محتوای نامرئی خود را برجسته کنید

اینستاگرام یک پلتفرم بصری است که برندهایی که روی عکاسی با کیفیت سرمایه گذاری می کنند در آن برتری می یابند. اما همه افراد در اینستاگرام چیزی از نظر بصری هیجان انگیز مانند آرایش توهم نوری یا اتاق های نشیمن وحشتناک دهه ۸۰ نمی فروشند.

واشنگتن پست (که اتفاقاً TikTok نیز به طرز عجیبی خوب است) مردم را وادار می کند تا داستان های خبری خود را با متن های متحرک چشم نواز و تصاویر ساده به سمت بالا بکشند. اگرچه درخشندگی کمتری نسبت به سایه چشم براق دارد، اما در داستان‌های پر از صحنه‌های روشن توجه را به خود جلب می‌کند.

instagram-story-template-02

یا شاید شما فقط نیاز داشته باشید داستانی را پست کنید که لزوماً نیازی به عکس ندارد، مانند صفحه معرفی برای نمایش اسلاید یک دسر خوشمزه، a la Minimalist Baker.

instagram-story-template-03

از رقابت متمایز شوید

آسان است. قالب‌های استوری اینستاگرام راهی سریع و ساده برای متمایز کردن برند شما در حین حرکت بینندگان در دریایی از داستان‌ها است.

یک طراحی گرافیکی چشم نواز (امیدوارم!) توجه آنها را به خود جلب کرده و سبک برندسازی شما را در این فرآیند تقویت می کند. همچنین راهی برای نشان دادن این است که برای محتوای خود زمان و فکر کرده اید.

داستان های بریت و شرکت را می توان آموخت. به محض اینکه در فید شما ظاهر می‌شوند: عکس‌ها و ویدیوها همیشه در پس‌زمینه‌ای شاد با رنگ‌ها، شکل‌ها و بافت‌های مناسب برند هستند. با ظاهر استانداردی که از ایجاد استوری مستقیم در برنامه اینستاگرام دریافت می کنید متفاوت است: مطمئناً چشم نواز است.

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

instagram-story-template-04-310x560
۷۲ قالب رایگان برای استوری اینستاگرام

به عنوان تشکر از خوانندگان اختصاصی خود، ما بسته ای از ۷۲ قالب قابل تنظیم استوری اینستاگرام را در فتوشاپ طراحی کرده ایم که فوراً ظاهر استوری های شما را بهبود می بخشد. الگوها به ۹ نوع مختلف داستان تقسیم می شوند که برای هر دسته از ۴ تا ۱۲ سبک استفاده می شود.

قالبی را انتخاب کنید که برای اهداف شما کار کند و آن را در فتوشاپ سفارشی کنید (دستورالعمل های زیر) متناسب با نام تجاری شما – یا به سادگی از آن همانطور که هست استفاده کنید. امکانات بی پایان هستند!

آیا همه آنها را می خواهید؟ بدون عرق. آن را از اینجا دانلود کنید!

قالب استوری اینستاگرام تولدت مبارکinstagram-story-template-i-620x570

قالب استوری اینستاگرام پرسش پاسخinstagram-story-template-j-620x379

قالب استوری اینستاگرام سخن بزرگان

instagram-story-template-k-620x571

قالب استوری اینستاگرام تبلیغات
instagram-story-template-a-620x571

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

قالب های استوری اینستاگرام بینگو

instagram-story-template-c-620x576

قالب استوری اینستاگرام کمپین بخشش

instagram-story-template-d-620x284

قالب استوری اینستاگرام موزیک

instagram-story-template-e-620x573

قالب استوری اینستاگرام نظرسنجی

instagram-story-template-b-620x570

قالب استوری اینستاگرام درباره من (درباره ما)

instagram-story-template-l-310x601

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

اندازه قالب استوری اینستاگرام

اگر می خواهید خودتان قالب استوری اینستاگرام خود را بسازید، احتمالاً می خواهید ابعاد آن را بدانید.

استوری ها در اینستاگرام ۱۰۸۰ پیکسل عرض و ۱۹۲۰ پیکسل ارتفاع دارند.

برای بهترین نتیجه، استوری اینستاگرام شما باید دارای نسبت تصویر ۱۶:۹ و حداقل عرض ۵۰۰ پیکسل باشد.

و اگر در مورد سایر مشخصات اجتماعی کنجکاو هستید، در اینجا برگه تقلب اندازه تصویر رسانه های اجتماعی مفید ما است!

برنامه های قالب استوری اینستاگرام

اگر این بسته قالب حجیم با نیازهای شما مطابقت ندارد، عالی است. می‌توانید با استفاده از فتوشاپ یا یکی از برنامه‌های زیر، قالب سفارشی استوری اینستاگرام خود را ایجاد کنید.

اگر فتوشاپ ندارید، یا اگر به امکانات سفارشی‌سازی زیادی نیاز ندارید، این منابع دیگر را برای قالب‌های استوری اینستاگرام بررسی کنید.

Adobe Spark

instagram-story-template-10-620x272

نه تنها هزاران الگوی زیبا در کتابخانه رایگان Adobe Spark وجود دارد، بلکه دارای قابلیت ویرایش عکس داخلی نیز می‌باشد — بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که عکس‌هایتان به همان اندازه که طراحی گرافیکی شما برجسته است.

Photoshop

instagram-story-template-11-620x529

همانطور که در بالا ذکر شد، می‌توانید از فتوشاپ برای تغییر قالب‌های Hootsuite استفاده کنید – اما Adobe همچنین چند الگوی اولیه برای شما دارد. دست به کار شوید و آزمایش کنید!

Unfold

instagram-story-template-13-620x392

برنامه Unfold را برای آیفون یا اندروید دانلود کنید تا به کتابخانه عظیمی از قالب‌های داستانی آماده دسترسی داشته باشید. اشتراک ماهانه یا سالانه گزینه های بیشتری را باز می کند.

قالب های داستان را باز کنید

A Design Kit

instagram-story-template-14-620x306

طرح‌های کیت دیزاین که مورد علاقه همیشگی جمعیت اینفلوئنسر است، به شما امکان می‌دهد عناصر، رنگ‌ها، بافت و موارد دیگر را تغییر دهید. بیش از ۳۰ فونت فرصتی برای متمایز شدن از سایر افرادی که با حداقل انتخاب اینستاگرام می نویسند، فراهم می کند.
طراحی قالب داستان مجموعه

Easil

instagram-story-template-15-620x363

نسخه رایگان Easil شامل بیش از ۲۵۰۰ قالب برای بازی است، اما اگر می‌خواهید از آن لذت ببرید، مجموعه برندسازی این پلتفرم بسیار جالب است: به شما امکان می‌دهد پالت رنگ، آرم‌ها، تصاویر برند و فونت‌های خود را در یک مکان برای خود ذخیره کنید. برای لذت بردن قالب های زیبای آن همچنین یک ویژگی همکاری مفید وجود دارد، بنابراین می توانید در صورت نیاز به یک دست اضافی، داستانی را با یکی از هم تیمی های خود تگ کنید.

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

GoDaddy Studio

instagram-story-template-16-620x369

ابزار متأسفانه GoDaddy Studio (که قبلاً Over) نامگذاری شده است، گزینه های طراحی عالی دارد. وسوسه انگیز است که در نهایت سعی کنید شما را وادار به ثبت نام برای خدمات میزبانی وب آنها کنید، اما می توانید قالب های زیبا و مرتبی را به صورت رایگان دریافت کنید.

Mojo

instagram-story-template-17-620x301
تخصص Mojo داستان‌های متحرک است: عکس‌ها یا ویدیوهای خود را در یکی از قالب‌های پویا آن قرار دهید و زمان‌بندی، موسیقی و جلوه‌های متنی را برای پیامی چشم نواز سفارشی کنید. قالب ها و سبک های جدید هر ماه اضافه می شود.

موجو محتوای اجتماعی موبایلی ایجاد می کند

Crello

instagram-story-template-18-620x339

با طرح رایگان Crello، می توانید هر ماه پنج طرح را دانلود کنید. طرح اشتراک گزینه های بیشتری برای استفاده از کتابخانه طراحی آنها ارائه می دهد.

Creative Market

instagram-story-template-19-620x254
خب، قالب‌های استوری اینستاگرام که در Creative Market پیدا می‌کنید، همگی گزینه‌های پولی هستند… اما اگر چند دلار در بودجه رسانه‌های اجتماعی خود دارید، می‌توانید چیزی منحصربه‌فرد در محدوده ۳۰ تا ۷۰ دلار دریافت کنید. بسته منسجمی بخرید که با نام تجاری شما صحبت می کند و گزینه های زیادی برای بازی خواهید داشت. اکثر مجموعه‌ها صدها تنوع از یک موضوع دارند تا داستان‌های شما را در جای خود نگه دارند، اما نه اغلب.

اکنون که به برخی از تصاویر زیبا مجهز شده اید، زمان آن فرا رسیده است که بر ایجاد محتوای عالی که همراه با آن است تمرکز کنید. لیست ۲۰ ایده یا راهنمای خلاقانه استوری اینستاگرام برای استوری اینستاگرام ما را بررسی کنید تا الهام بخش پست بعدی خود باشید.

دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)

نسخه انگلیسی

دانلود ۷۲ فایل قالب استوری اینستاگرام

در حال حاضر فایل در دسترس نیست. پوزش ما را بپذیرید.

4 دیدگاه دربارهٔ «دانلود قالب استوری اینستاگرام (+ ۷۲ فایل لایه باز)»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *