instagram-seo

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

اصول اولیه سئو اینستاگرام را بیاموزید. محتوای اینستاگرام خود را برای دستیابی به فالوورهای جدید در نتایج جستجو بهینه کنید. چگونه در دریایی از بیش از یک میلیارد کاربر در اینستاگرام متمایز هستید؟ سئوی اینستاگرام یک مکان عالی برای شروع است. نمایش محتوای خود در صفحات نتایج جستجو میتواند به گسترش دسترسی رایگان شما کمک کند. درک نحوه عملکرد سئو در اینستاگرام برای هر کسب و کاری که میخواهد با فالوورهای جدید ارتباط برقرار کند، مهم است. در این مفاله سرپ لنسر همراه ما باشید تا درک کاملی از سئو اینستاگرام و ترفند هایی که هیچکسی بهتان نخواهد گفت را دریابید. اگر به دوست دارید ادمین اینستاگرام شوید. این صفحه کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

سئو اینستاگرام چیست؟

سئوی اینستاگرام به معنای بهینه سازی محتوای اینستاگرام شما برای کشف در نتایج جستجو است. هنگامی که شخصی یک کلمه کلیدی یا هشتگ مرتبط را در کادر جستجوی اینستاگرام جستجو می کند، می خواهید حساب یا محتوای شما در بالای لیست ظاهر شود.

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

فاکتورهای رتبه بندی سئو اینستاگرام

سئو، به طور کلی، کمی یک هنر و کمی علم است. سئوی اینستاگرام تفاوتی ندارد. هیچ فرمول دقیقی برای رساندن حساب شما به بالای رتبه بندی جستجو وجود ندارد.

خوشبختانه، اینستاگرام در مورد سیگنال هایی که برای رتبه بندی نتایج جستجو استفاده می کند، باز است. در اینجا نحوه تعیین اینکه افراد هنگام استفاده از نوار جستجوی اینستاگرام چه می بینند، آمده است.

متن جستجو

جای تعجب نیست که آنچه که شخص در نوار جستجو تایپ می کند مهمترین سیگنال جستجو است. بر اساس عبارات جستجو، اینستاگرام نام‌های کاربری، بایوس، زیرنویس‌ها، هشتگ‌ها و سایت‌های مرتبط را جستجو می‌کند.

این برای برندها به چه معناست: باید عبارات جستجویی را که مردم برای جستجوی محتوایی مانند شما استفاده می کنند، درک کنید. Google Analytics، Hootsuite Insights، و سایر ابزارهای نظارت اجتماعی می‌توانند به شما کمک کنند تا در مورد عباراتی که افراد برای جستجوی کار شما استفاده می‌کنند، بینشی داشته باشید.

Instagram-SEO-1

فعالیت کاربر

این شامل هشتگ‌ها، حساب‌هایی است که کاربر دنبال کرده و با آن‌ها تعامل داشته است، و پست‌هایی که در گذشته مشاهده کرده است. اکانت‌ها و هشتگ‌هایی که کاربر با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند، نسبت به اکانت‌هایی که با آن‌ها تعامل ندارند، مرتب‌تر هستند.

هنگامی که من از حساب اصلی اینستاگرام خود برای “سفر” جستجو می کنم، که در آن بسیاری از سفرنامه نویسان و مارک های مسافرتی را دنبال می کنم و با آنها ارتباط برقرار می کنم، نتایج جستجو در اینجا آمده است:

من هر چهار نتیجه جستجو را دنبال می کنم و در گذشته با همه آنها تعامل داشته ام.

در اینجا بهترین نتایج برای همان عبارت جستجو – ‘سفر’ – از حساب ثانویه اینستاگرام من است، جایی که من حساب های بسیار کمتری را دنبال می کنم و روی سفر تمرکز نمی کنم:

Instagram-SEO-2

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

چهار حساب پیشنهادی اول کاملاً متفاوت هستند. از آنجایی که من سابقه فالو کردن و تعامل با اکانت های مسافرتی از آن پروفایل اینستاگرام را ندارم، اینستاگرام برای اجرای نتایج باید به سیگنال های دیگری تکیه کند.

معنی این برای برندها چیست: باز هم، همه چیز در مورد جستجو است. هشتگ‌هایی را که مخاطبان هدف شما احتمالاً استفاده می‌کنند و با آن‌ها تعامل دارند، درک کنید. و تشویق می شود با پست های خود به اشتراک بگذارید.

شخصی که از جستجو استفاده می کند، احتمالاً محتوای برندی را که قبلاً با آن تعامل داشته است، می بیند، حتی اگر (هنوز) آن برند را دنبال نکرده باشد.

Instagram-SEO-3

علائم محبوب
محتوایی که قبلاً محبوب بوده است احتمالاً در نتایج جستجو رتبه بالایی خواهد داشت. اینستاگرام با استفاده از سیگنال‌هایی مانند تعداد کلیک‌ها، لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها و دنبال‌کردن یک حساب، هشتگ یا مکان، محبوبیت را تعیین می‌کند.

این برای برندها چه معنایی دارد: در زمان مناسب پست کنید تا فوراً باعث ایجاد تعامل شود. این تعامل اولیه نشان‌دهنده محبوبیت است و به محتوای شما در عین اینکه مرتبط و جاری است، جستجو را تقویت می‌کند. Hootsuite می تواند به شما کمک کند تا بهترین زمان را برای ارسال توصیه ها اختصاص دهید.

۵ تاکتیک سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر شما

۱. پروفایل اینستاگرام خود را برای جستجو بهینه کنید

پروفایل اینستاگرام شما (همچنین به عنوان بیوگرافی اینستاگرام شما شناخته می شود) بهترین مکان برای گنجاندن کلمات کلیدی مرتبط و عبارات جستجو است.

سئوی بیو اینستاگرام با نام سئوی اینستاگرام شروع می شود. یک نام نمایه و یک نام مرتبط با محتوای خود انتخاب کنید. اگر با نام تجاری خود شناخته شده اید، اینجا بهترین مکان برای شروع است. اگر در نام یا نام شما فیلدی برای کلمه کلیدی وجود دارد، آن را نیز وارد کنید.

توجه داشته باشید که همه حساب‌هایی که در بهترین نتایج جستجوی سفر من ظاهر شدند – از هر دو نمایه – شامل کلمه “سفر” در نام، نام آنها یا هر دو است.

نتایج جستجو برای دستگیره اینستاگرام سفر

همچنین، حتما کلمات کلیدی مرتبط را در رزومه خود بگنجانید. تو کی هستی و همه چی؟ مردم (و موتور جستجوی اینستاگرام) چه نوع محتوایی را می توانند در شبکه شما پیدا کنند؟

در نهایت، مطمئن شوید که یک سایت در رزومه خود در صورتی که مربوط به کسب و کار شما باشد، قرار دهید. فقط حساب‌های Business و Creator می‌توانند یک سایت اضافه کنند، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، این یک دلیل دیگر برای تغییر به یک حساب حرفه‌ای است.

برای افزودن یک سایت پروفایل برای سئوی بیو اینستاگرام، اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و روی نماد پروفایل خود ضربه بزنید. روی Edit Profile و سپس Contact Options ضربه بزنید. آدرس خود را وارد کنید، چه خاص یا عمومی که دوست دارید. در صورت لزوم می توانید آدرس خیابان خاص خود را وارد کنید یا فقط از شهر خود استفاده کنید.

مطمئن شوید که نوار لغزنده نمایش اطلاعات تماس روشن است.

Instagram-SEO-4

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر


 

موقعیت مکانی شما فقط در صفحه نمایه شما در برنامه ظاهر می شود، نه نسخه وب اینستاگرام. اما هنگامی که به حساب شما متصل می شود، سیگنالی برای موتور جستجوی اینستاگرام است که صرف نظر از اینکه مخاطب شما از برنامه یا وب استفاده می کند.

برای نکات بیشتر در مورد شناسایی بیشتر پروفایل اینستاگرام، پست کامل ما را در مورد نحوه نوشتن یک بیو عالی در اینستاگرام بررسی کنید.

Instagram-SEO-5

۲. از هشتگ های مناسب استفاده کنید

اگرچه برای مدت طولانی به عنوان یک ترفند داخلی برای پنهان کردن هشتگ ها در نظرات در نظر گرفته می شد، اینستاگرام اکنون نشان داده است که کلمات کلیدی و هشتگ ها باید مستقیماً در کپشن ظاهر شوند تا بر نتایج جستجو تأثیر بگذارند.

آنها اخیراً نکات خاصی از هشتگ را برای نمایش در نتایج جستجو به اشتراک گذاشته اند:

فقط از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.
از ترکیبی از هشتگ های شناخته شده، خاص و خاص (بر اساس برند یا کمپین فکر کنید) استفاده کنید.
برای هر پست از ۳ تا ۵ هشتگ انتخاب کنید.
از هشتگ های نامناسب یا بیش از حد عمومی مانند #explorepage استفاده نکنید.
کاربران اینستاگرام از توصیه به محدود کردن تعداد هشتگ ها تا حدودی شوکه شدند. از این گذشته، اینستاگرام حداکثر ۳۰ هشتگ در هر پست را امکان پذیر می کند. اما توصیه اینستاگرام واضح است: “از هشتگ های زیاد استفاده نکنید – اضافه کردن ۱۰ تا ۲۰ هشتگ به شما کمکی نمی کند که توزیع اضافی داشته باشید.”

بنابراین، بهترین هشتگ های سئو برای اینستاگرام چیست؟

این به کسب و کار شما و مخاطبان شما بستگی دارد. برای درک هشتگ هایی که در واقع باعث افزایش ترافیک به پست های شما می شوند، به Insights اینستاگرام خود نگاهی بیندازید. اطلاعات بینش برای هر پست، تعداد برداشت‌های آن پست را که از هشتگ‌ها گرفته شده است را به شما نشان می‌دهد.

Instagram-SEO-6-620x699

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

هشتگ های برداشت اینستاگرام

اگر از چندین هشتگ استفاده کرده اید، اینستاگرام آنالیتیکس دقیقاً به شما نمی گوید که کدام هشتگ ها این کار را انجام داده اند. اما اگر به ۳ تا ۵ هشتگ پیشنهادی پایبند باشید، باید بتوانید تعیین کنید که کدام یک به طور مداوم ترافیک را در طول زمان هدایت می کنند.

همچنین می‌توانید از گوش دادن اجتماعی استفاده کنید تا بفهمید مخاطبان هدف، رقبا و تأثیرگذاران در صنعت شما از چه هشتگ‌هایی استفاده می‌کنند.

در نهایت، می توانید از نوار جستجوی اینستاگرام برای کشف کلمات کلیدی محبوب استفاده کنید و ببینید افرادی که دنبال می کنید به کدام هشتگ علاقه مند هستند. احتمالاً با مخاطبان شما نیز طنین انداز خواهد شد.

به صفحه کاوش اینستاگرام بروید و یک هشتگ (شامل علامت #) در نوار جستجو تایپ کنید. خواهید دید که کدام یک از افرادی که دنبال می کنید، قبلاً این برچسب ها را دنبال می کنند. اگر یک هشتگ عمومی (مانند #travel) را جستجو کنید، هشتگ‌های خاص تری را نیز مشاهده خواهید کرد که می‌توانند تعادل خوبی بین گروه عمومی، جایگاه و گروه خاصی که اینستاگرام توصیه می‌کند، فراهم کند.

#travel و هشتگ های مرتبط

صفحه نتایج جستجو برای هر کلمه کلیدی (نکته بعدی را ببینید) همچنین شامل یک برگه برچسب است. روی آن کلیک کنید تا محبوب ترین هشتگ های آن کلمه کلیدی را به همراه تعداد کل پست ها برای هر کدام ببینید.

Instagram-SEO-7

۳. از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید

در گذشته، جستجوی اینستاگرام کلمات کلیدی را در کپشن ها در نظر نمی گرفت، اما به نظر می رسد که در حال تغییر است. اینستاگرام در حال حاضر به طور خاص توصیه می کند که کلمات کلیدی مرتبط را در کپشن های ارسال شده برای کمک به قابلیت کشف اضافه کنید.

به این دلیل که آنها نحوه نمایش نتایج جستجو را تغییر می دهند. در گذشته، نتایج جستجو فقط شامل حساب‌ها، هشتگ‌ها و مکان‌های مرتبط می‌شد.

اکنون، نتایج جستجو شامل صفحات نتایج کلمات کلیدی نیز می شود که به مرور اختصاص داده شده اند. این خبر خوبی برای برندهای کمتر شناخته شده است، زیرا به افراد شانس بیشتری برای یافتن محتوای شما بدون جستجوی نام حساب خاص شما می دهد.

از کلمات کلیدی مرتبط برای بهبود قابلیت کشف استفاده کنید

با کلیک بر روی هر یک از صفحات نتایج کلمه کلیدی (که با ذره بین نشان داده شده است) یک صفحه کامل از محتوا برای مرور باز می شود. هر صفحه نتایج کلمه کلیدی اساساً یک صفحه کاوش برای آن کلمه کلیدی خاص است. به تب Tags توجه کنید، که می تواند به شما کمک کند تا محبوب ترین هشتگ ها را برای هر کلمه کلیدی نشان دهید.

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

instagram-seo-8-620x1320

بنابراین چگونه کلمات کلیدی مورد نظر خود را انتخاب می کنید؟ تحقیقاتی که در مرحله بالا برای بهترین هشتگ انجام دادید، سرنخ های اولیه را در اختیار شما قرار می دهد.

ابزار تجزیه و تحلیل به شما بینش بیشتری می دهد. به عنوان مثال، از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید تا بفهمید کدام کلمات کلیدی باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می شوند. آنها احتمالاً کاندیدای خوبی برای آزمایش در پست های اینستاگرام شما هستند.

Hootsuite Insights ارائه شده توسط Brandwatch یکی دیگر از ابزارهای خوب کشف کلمات کلیدی است. از ویژگی ابری کلمه استفاده کنید تا کلمات رایج مورد استفاده در رابطه با برند، صنعت یا هشتگ های خود را آشکار کنید.

Instagram-SEO-12-620x1043

۴. متن جایگزین را به عکس ها اضافه کنید

متن جایگزین در اینستاگرام درست مانند متن جایگزین در وب است. این یک توصیف متنی از یک تصویر یا ویدیو است که محتوا را برای افراد دارای اختلالات بینایی قابل دسترس می کند. همچنین در صورتی که خود تصویر بارگیری نشود، محتوا را توصیف می کند.

 


 

متن جایگزین در نمایش مشخصات عمومی نیز از ویژگی های نمایش مشخصات عمومی راهنما راهنما درک مطالب خود را بهتر و در نتیجه درک این که آیا آن را مربوط به تحقیقات خاص است.

نمایش مشخصات عمومی با استفاده از روش تشخیص برای ایجاد یک توضیحات خودکار برای هر تصویر است که شما استفاده از خواننده روی صفحه نمایش. این اطلاعات همچنین اطلاعات برای الگوریتم و نتایج جستجو نمایش مشخصات عمومی در مورد محتوای تصویر را فراهم می کند.

البته، متن جایگزین به صورت خودکار هرگز جزئیات شود به عنوان متن جایگزین ایجاد شده توسط انسان است. به عنوان مثال، در اینجا متن جایگزین است که به طور خودکار برای یک تصویر در نمایش مشخصات عمومی منتشر شده ایجاد شده است.

Instagram-SEO-13-620x738

متن جایگزین به طور خودکار برای زنبور و گل ساخته شد

(توجه: شما می توانید متن جایگزین است که به طور خودکار با اجرای خواننده صفحه نمایش بر روی تلفن و یا کامپیوتر خود را ایجاد کنید.)

عکس زنبور عسل، اما متن جایگزین در نمایش مشخصات عمومی به عنوان “گل و طبیعت” است. در حالی که من کلمه “زنبور عسل” در تصویر من استفاده می شود، ارائه یک متن جایگزین اختصاصی در اینجا خواهد یک تجربه بهتر برای معلول نوری ارائه و همچنین ارسال در موتورهای جستجو نمایش مشخصات عمومی با متن جایگزین بهتر است.

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

برای اضافه کردن یک متن جایگزین زمانی که شما یک تصویر انتشار، کلیک کنید تنظیمات پیشرفته در پایین صفحه نمایش که در آن شما ارسال تصویر است.

کلیک کنید تنظیمات پیشرفته برای اضافه کردن یک متن جایگزین به یک تصویر نمایش مشخصات عمومی

در زیر دسترسی، کلیک نوشتن یک متن جایگزین و اضافه کردن یک شرح تصویر با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط.

برای اضافه کردن یک متن جایگزین برای یک تصویر موجود، باز کردن تصویر و فشار آیکون سه نقطه، و سپس را فشار دهید ویرایش. در تصویر پایین سمت چپ، را فشار دهید متن جایگزین.

ویرایش متن جایگزین بر روی تصویر فعلی

متن جایگزین را وارد کنید، و سپس چک علامت آبی رنگ را فشار دهید.

یک متن جایگزین را وارد کنید و علامت چک آبی را فشار دهید

این متن جایگزین جدید دقیق تر است، و شامل کلمات کلیدی که مردم ممکن است برای پیدا کردن مطالب مثل این. این یک استراتژی آسان برای بهبود مشخصات عمومی است.

۵. کیفیت اکانت را نگه دارید

نتایج جستجو در نمایش مشخصات عمومی نیز در توصیه نمایش مشخصات عمومی است. این بدان معناست که حساب که در تضاد با این دستورالعمل در پایین نتایج جستجو ظاهر خواهد شد و یا در جستجو در همه نیست به نظر می رسد.

قرار دادن در نظر داشته باشید که هدایت، سخت تر از هدایت جامعه است. به طور خلاصه، اگر شما با دستورالعملهای انجمن، محتوای خود را کاملا از نمایش مشخصات عمومی برداشته شده است. اگر دستورالعمل های توصیه شما، مطالب خود را بر روی پلت فرم ظاهر خواهد شد، اما دشوار است به پیدا خواهد بود.

۵ نکته سئو اینستاگرام برای افزایش فالوئر

hootsuite

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *