increase-engagement-on-instagram

افزایش تعامل در اینستاگرام (+۲۲ روش کلیدی)

اگر از اینستاگرام کسب درآمد میکنید یا اگر قصد آن را دارید. در ادامه این مقاله سرپ لنسر (افزایش تعامل در اینستاگرام) با ما همراه باشید. حتما میدانید که اینستاگرام چیزی بیش از یک پلتفرم برای ذخیره تمام عکس های زیبای محصول شماست. اینستاگرام ابزار قدرتمندی برای ایجاد برند شما و به دست آوردن مخاطب آنلاین و تبدیل آنها به مشتری است. با استفاده از یک میلیارد نفر از اینستاگرام هر ماه، این یک پلتفرم با پتانسیل جدی برای بازگشت سرمایه است. اگر به موضوع ادمینی در اینستاگرام علاقه دارد مطالب صفحه ادمین اینستاگرام را به دردتان خوهد خورد.

اما برای به دست آوردن پاداش، شما فقط به مخاطب نیاز ندارید: شما نیاز به تعامل در اینستاگرام  دارید. شما به نظرات، اشتراک‌گذاری‌ها، لایک‌ها و سایر اقداماتی نیاز دارید که ثابت کند محتوای شما با افرادی که آن را می‌بینند طنین‌انداز می‌کند. مهم‌تر از همه، اشتراک‌گذاری تنها زمانی ارزش دارد که واقعی باشد – از سوی افراد واقعی که به آن اهمیت می‌دهند. به همین دلیل است که در اینجا هیچ نکته ای در مورد پیوستن به یک گروه اشتراک گذاری یا گروه اشتراک گذاری یا خرید لایک یا هر چیز دیگری پیدا نمی کنید. حقیقت این است که این کار نمی کند. (باید بدانیم! ما آن را امتحان کردیم!)

حقیقت این است که هیچ میانبری برای تعامل خوب وجود ندارد. شما می توانید آنچه را که در شبکه های اجتماعی قرار می دهید به دست آورید. بنابراین برای ایجاد این پست عالی وقت بگذارید، گفتگو را تشویق کنید و صادقانه با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید. مزایا مطمئناً در پی خواهد بود.

راه های اثبات شده برای تأثیرگذاری بر مخاطبان خود در اینستاگرام و به طور طبیعی ایجاد تعامل قوی و پایدار را بخوانید.

پاداش: از ماشین حساب نرخ تعامل رایگان ما استفاده کنید تا به سرعت از ۴ روش نرخ تعامل خود را بیابید. آن را بر اساس پیام به پیام یا برای کل کمپین – برای هر شبکه اجتماعی محاسبه کنید.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

فهرست مطالب

منظور ما از اشتراک گذاری در اینستاگرام چیست؟ (افزایش تعامل در اینستاگرام)

اشتراک گذاری چیزی بیش از محاسبه نظرات یا دنبال کنندگان شماست. این در مورد سنجش تعامل مخاطبان با محتوای شما است.

در اینستاگرام، تعامل با طیف وسیعی از معیارها مانند:

کامنت
گرفتار
دوست دارد
سیو میکند
پیروان و رشد
علائم (برچسب شده یا بدون علامت)
برچسب های خرده فروشی مارک دار
روی Transfers کلیک کنید
دی ام ها
لیست کامل معیارهای رسانه های اجتماعی و نحوه ردیابی آنها را در اینجا بررسی کنید.

این نوع اقدامات نشان می دهد که مردم فقط محتوای شما را تماشا نمی کنند. آنها به آنچه شما می خواهید بگویید بسیار علاقه مند هستند.

چرا ما به شرکت اهمیت می دهیم؟ اول از همه، به این معنی است که محتوای شما بر روی مخاطبان شما تأثیر می گذارد. (آنها تو را دوست دارند، دوستت دارند!)

دوم، تعامل قوی یک عامل کلیدی در الگوریتم اینستاگرام است. هر چه میزان تعامل بیشتر باشد، احتمال افزایش محتوای خبرفید بیشتر می شود و توجه و توجه بیشتری جلب می شود.

engagement-instagram

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نحوه اندازه گیری تعامل اینستاگرام

(افزایش تعامل در اینستاگرام)

نرخ تعامل میزان تعامل محتوای اجتماعی شما در رابطه با فالوورها یا دسترسی شما را اندازه می‌گیرد.

به عبارت دیگر: چند درصد از افرادی که پست شما را مشاهده کردند و با آن تعامل داشتند؟

چندین راه مختلف برای رسیدن به این عدد وجود دارد. می‌توانید نرخ تعامل را بر اساس برداشت‌ها، پست، دسترسی یا دنبال‌کنندگان محاسبه کنید. این بستگی به اهداف رسانه های اجتماعی شما دارد.

شما باید به معیارهایی که قبلا ذکر کردیم دسترسی داشته باشید. می‌توانید از Instagram Insights، رز دیزاین Analytics یا هر ابزار عالی تجزیه و تحلیل اینستاگرام برای جمع‌آوری داده‌های جالب و جالب استفاده کنید.

هنگامی که آمار خود را در دست داشتید، از یکی از این ماشین حساب های تعامل اینستاگرام استفاده کنید و روی آن اعداد ضربه بزنید تا نرخ تعامل خود را پیدا کنید.

(می خواهید یاد بگیرید که چگونه میزان تعامل را برای سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی اندازه گیری کنید؟ ما در اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه تعامل اجتماعی را برای فیس بوک، توییتر و اسنپ چت اندازه گیری کنید.)

 

نرخ تعامل خوب اینستاگرام چقدر است؟

(افزایش تعامل در اینستاگرام)

اینستاگرام خود نمی داند که نرخ تعامل “خوب” چیست. اما اکثر کارشناسان بازاریابی رسانه های اجتماعی موافق هستند که تعامل قوی از ۱٪ به ۵٪ کاهش می یابد. تیم رسانه اجتماعی رز دیزاین میانگین نرخ تعامل اینستاگرام را ۴.۵۹ درصد در سال ۲۰۲۰ گزارش کرده است.

در اینجا میانگین نرخ تعامل جهانی اینستاگرام برای حساب های تجاری تا سال ۲۰۲۱ آمده است:

انواع پست اینستاگرام: ۰.۸۲%
اشتراک گذاری عکس در اینستاگرام: ۰.۸۱٪
پست های ویدئویی: ۰.۶۱%
پست های دایره ای: ۱.۰۱٪
به طور متوسط، چرخ فلک ها جذاب ترین نوع پست اینستاگرام هستند که در نکته ۴ زیر بیشتر در مورد آنها صحبت می کنیم.

میانگین نرخ اینفوگرافیک اینستاگرام

(افزایش تعامل در اینستاگرام)

تعداد فالوورها نیز می تواند بر میزان تعامل اینستاگرام شما تأثیر بگذارد. در اینجا میانگین نرخ تعامل به ازای تعداد فالوورهای حساب های تجاری در اینستاگرام تا سال ۲۰۲۱ آمده است:

زیر ۱۰۰۰۰ دنبال کننده: ۱.۱۸%
۱۰۰۰۰ – ۱۰۰۰۰۰ دنبال کننده: ۰.۹۴%
بیش از ۱۰۰۰۰۰٪: ۰.۷۴٪
معمولاً هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، تعامل کمتری خواهید داشت.

 

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

increase-engagement-on-instagram-BUSINESS

نحوه افزایش تعامل در اینستاگرام: ۲۲ نکته کلیدی

نکته ۱: مخاطبان خود را بشناسید

اگر ندانید چه کسی را می سازید، ایجاد محتوای عالی دشوار است.

جمعیت شناسی مخاطبان هدف شما به تعیین نوع محتوایی که منتشر می کنید، صدای برند شما و حتی روزها و زمان های انتشار کمک می کند.

به عنوان مثال، شرکت پوشاک مستقل نامتعارف، شرکت برند مد، افرادی را با حس شوخ طبعی هدف قرار می دهد – هم پیشنهادات محصول و هم لحن پست هایش این را نشان می دهد.

 

نکته ۲: اصیل باشید

در شبکه های اجتماعی، بهتر است صادق و خوش برخورد باشید تا اینکه کاملاً شیک باشید. محتوایی را به اشتراک بگذارید که فراتر از کمپین بازاریابی عالی شما باشد تا افراد واقعی و تجربیات پشت برند شما را معرفی کنید.

این می‌تواند به معنای اشتراک‌گذاری عکس‌های فوری از پشت صحنه در استوری اینستاگرام، نوشتن یک نظر طنز یا قبول هرگونه اشتباه باشد.

این میم که توسط A Practical Wedding به اشتراک گذاشته شده است، هزاران اشتراک و نظر از بینندگانی به دست آورد که شوخی کمتر ایده آل در مورد فرهنگ عروسی را بسیار قابل ربط دانستند.

عامه مردم برای صداقت بیشتر از کمال ارزش قائل هستند… بالاخره درست است؟

نکات بیشتری برای به اشتراک گذاری سمت اصلی خود را در اینجا بیابید.

نکته ۳: عکس های عالی را به اشتراک بگذارید

اینستاگرام، در صورتی که متوجه نشده اید، یک رسانه بصری است. و در حالی که برای پیشرفت در این پلتفرم نیازی به آنی لیبوویتز نیستید، ایجاد تصاویری که از فید خبری شما متمایز باشند مهم است.

حتی اگر یک عکاس یا طراح گرافیک عالی نیستید، میلیون‌ها ابزار وجود دارد که به شما کمک می‌کنند کمی جذابیت را به عکس خود اضافه کنید.

به عنوان مثال، قالب های طراحی Canva یک راه آسان برای افزودن لایه های متنی یا افزودن فیلتر هستند. همچنین می‌توانید عکس‌ها را مستقیماً در رز دیزاین Compose ویرایش کنید و به آن‌ها متن و فیلتر اضافه کنید. (در اینجا برنامه های بیشتری وجود دارد که به شما کمک می کند تا پست های اینستاگرام خود را به سطح بعدی ببرید.)

این تصویر که برای پادکست مکالمه خلاقانه Fast Company تبلیغ شده است، یک عکس استاندارد از مدل اشلی گراهام می گیرد و به او یک رفتار گرافیکی خلاقانه ارائه می دهد که به او کمک می کند برجسته شود.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نکته ۴: روتورها را باز کنید

هنگامی که به ایجاد تصاویر چشم نواز عادت کردید، سعی کنید تعدادی از آنها را با استفاده از چرخ فلک پخش کنید. چرخ فلک ها – پست های اینستاگرام با عکس های متعدد – راهی عالی برای ایجاد تعامل هستند. (و خوشبختانه، ما در اینجا چند قالب زیبای چرخ فلک اینستاگرام داریم!)

تیم اجتماعی رز دیزاین متوجه شد که پست‌های چرخ و فلک آن‌ها به طور متوسط ​​۳.۱ برابر بیشتر از پست‌های معمولی آن‌ها تعامل دارند. در سطح جهانی، روتاتورها بالاترین میانگین نرخ تعامل را در بین همه انواع پست های اینستاگرام (۱.۰۱٪) دارند.

این می تواند با این واقعیت مرتبط باشد که الگوریتم این نوع پست ها را برای فالوورهایی که بار اول تعامل نداشتند، دوباره پخش می کند و به آنها فرصت دوم یا سومی می دهد تا تأثیر بگذارند.

increase-engagement-on-instagram-COMMENT

نکته ۵: محتوای ویدیویی را ارسال کنید

ویدیو چشم نواز و جذاب است. بنابراین اشتراک گذاری در آن پست ها با ویدیو ۳۸ درصد بیشتر از عکس ها درگیر می شود.

در اینجا ویدیویی از Carly Rae Jepsen وجود دارد که تعدادی عکس از مجموعه عکسبرداری جدید خود را در Music به اشتراک می گذارد. چگونه می توانی به دور نگاه کنی؟!

بیش از حد فکر نکنید: محتوای ویدیو نباید بیش از حد صیقل داده شود یا کاملاً ویرایش شود. (نکته «اصالت» را که قبلاً دادم به خاطر دارید؟) اکنون عکس بگیرید، سریع ویرایش کنید و به دنیا منتقل کنید.

میلیون‌ها ابزار برای کمک به شما در ترکیب صحنه‌ها، اضافه کردن موسیقی یا متن و دانلود یک برنامه ویرایش ویدیوی رایگان یا پولی وجود دارد. InShot و Magisto پیشنهادهای خوبی هستند، اما ما در اینجا در لیست بهترین برنامه‌های اینستاگرام برای تجارت، برنامه‌های دیگری نیز داریم.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نکته ۶: زیرنویس های قوی بنویسید

یک عکس ارزش هزار کلمه دارد، اما هزار کلمه… ارزش هزار کلمه را دارد.

کپشن های اینستاگرام می توانند حداکثر ۲۲۰۰ کاراکتر و حداکثر ۳۰ هشتگ داشته باشند. از «m» استفاده کنید! زیرنویس‌های خوب زمینه را اضافه می‌کنند و شخصیت برند شما را برجسته می‌کنند.

نایک داستانی جذاب را با شرح اینجا تعریف می کند و از دنبال کنندگانش می خواهد که داستان های خود را در نظرات به اشتراک بگذارند.

نکات ما را در مورد ساختن تیتر عالی از اینجا دریافت کنید.

نکته ۷: محتوای قابل ذخیره سازی ایجاد کنید

ایجاد مواد مرجعی که مخاطبان شما بخواهند در مجموعه‌های خود ذخیره کنند، می‌تواند باعث جذب بیشتر شما نیز شود.

یک حساب کاربری اینستاگرام که بخواهید در مورد ایجاد مطالب مرجع با درک آسان در مورد موضوعات پیچیده مختلف صحبت کنید که برای ذخیره در یک مجموعه یا برجسته کردن داستان عالی است.

یک فراخوان «ذخیره این پست» را به یک چرخ فلک با نکات، راهنمای نحوه انجام، یا ویدیوی دستور غذا اضافه کنید تا کاربران را تشویق کنید که بعداً دوباره از آن محتوا بازدید کنند.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نکته ۸: پخش زنده

استفاده از لایو اینستاگرام برای پخش ویدیوی زنده یک راه عالی برای ارتباط مستقیم با کاربران، اشتراک‌گذاری اخبار و ایجاد تعامل است.

۸۰ درصد از مخاطبان ترجیح می دهند یک پخش زنده را به جای خواندن یک پست وبلاگ تماشا کنند. آنچه را که می خواهند به آنها بدهید!

با Live Video، می‌توانید به صورت زنده به سؤالات پاسخ دهید، از بینندگان با نام استقبال کنید، و به طور کلی از مخاطبان خود به دنیای خود به شیوه‌ای صمیمی و جذاب استقبال کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ویژگی جدید خرید مستقیم اینستاگرام، مخاطبان تجارت الکترونیک ایجاد کنید.

در اینجا راهنمای ما در لایو اینستاگرام برای شروع پخش است.

لایو اینستاگرام
منبع: اینستاگرام

نکته ۹: محتوای متقاعدکننده بسازید

ارسال هر روز عکس محصول پس از مدتی کمی قدیمی می شود. آن را با یک فهرست محتوای متنوع ترکیب کنید.

مسابقات، نظرسنجی‌ها، پرسش‌ها و آزمون‌ها روال را شکسته و مستقیماً مخاطبان شما را تشویق می‌کنند تا درگیر و فعال شوند.

به عنوان مثال، Hi Alyssa Comics، کارتی را برای جشن گرفتن دستاوردهای فالوورها معرفی کرد که کاربران را به اشتراک گذاشتن و تعامل با پست ترغیب کرد.

 

 

نکته ۱۰: محتوای مخاطب را به اشتراک بگذارید

وسوسه انگیز است که با حساب اینستاگرام خود به عنوان یک خیابان یک طرفه رفتار کنید، اما رسانه های اجتماعی یک گفتگو هستند، نه یک پخش. هنگام برقراری ارتباط با طرفداران خود، حتما به آنها گوش دهید و با آنها تعامل داشته باشید.

یک راه عالی برای انجام این کار، ارسال مجدد یا به اشتراک گذاری محتوای مخاطبان است. اگر کسی برند تکیلا شما را در پستی درباره مارگاریتا دوشنبه تگ کرد، آن پست را در استوری خود قرار دهید.

شنونده پادکست اشتراکی Las Culturistas شمارش معکوس برای تعطیلات ۱۲ روزه فرهنگ را در استوری های اینستاگرام خود ستایش می کند. فریاد درون فریاد، مثل شروع داستان های کوچک.

محتوای مخاطب را به اشتراک بگذارید

آنها از اینکه شما گوش می دهید هیجان زده می شوند و سایر دنبال کنندگان ممکن است مجبور شوند شما را در محتوای خود برچسب گذاری کنند.

با کمک رز دیزاین یا سایر ابزارهای شنیداری اجتماعی کسب و کار، ذکر نامی را از دست ندهید.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نکته ۱۱: استیکرها و فیلترهای سفارشی ایجاد کنید

با ارائه استیکرها و فیلترهای سفارشی در استوری ها، کمی از گرد و غبار برند خود را روی پست های دیگر کاربران بریزید.

Sephora فیلتر واقعیت افزوده “Holiday Beauty Q&A” را برای علاقه مندان به آرایش راه اندازی کرده است تا از آن در داستان های خود در کریسمس استفاده کنند تا به گسترش برند Sephora و ایجاد یک جامعه کمک کند.

در اینجا گام به گام برای ایجاد فیلترهای AR در اینجا آمده است.

نکته ۱۲: به سوالات و نظرات پاسخ دهید

وقتی نظرات شروع به ویروسی شدن می کنند – البته در پاسخ به تمام محتوای جدید عکس و ویدیوی سرگرم کننده – پاسخ فقط مودبانه است.

قدردانی از نظردهندگان و شرکت در مکالمات باعث می شود که فالوورهای شما احساس کنند دیده شده و شنیده می شوند و از اینکه در آینده دوباره با شما چت کنند هیجان زده می شوند.

برند ضد آفتاب سوپرگوپ نه تنها از دنبال‌کنندگان می‌خواهد که محصولات مورد علاقه خود را در نظرات این پست به اشتراک بگذارند، بلکه آنها نیز با خوشحالی پیشنهاداتی را به اشتراک می‌گذارند و از انتخاب‌های همه حمایت مثبت می‌کنند.

برای پیگیری سیگنال‌های غیرمستقیم که در خارج از صفحه شما رخ می‌دهد، کافی است جریان‌های جستجو را در داشبورد رز دیزاین خود تنظیم کنید تا فرصتی برای ادامه مکالمه را از دست ندهید.

پاداش: از ماشین حساب نرخ تعامل رایگان ما استفاده کنید تا به سرعت از ۴ روش نرخ تعامل خود را بیابید. آن را بر اساس پیام به پیام یا برای کل کمپین – برای هر شبکه اجتماعی محاسبه کنید.

همین حالا ماشین حساب را دریافت کنید!

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نکته ۱۳: تجربه کسب کنید

تا زمانی که آزمایش، اندازه گیری و تنظیم نکنید، هرگز متوجه نمی شوید که چه چیزی برای برند شما بهترین است.

زیبایی رسانه های اجتماعی این است که برای تجربه طراحی شده اند. اگر چیزی کار می کند، خیلی سریع می دانید. اگر شکست خورد، درسم را با کمی ریسک آموختم.

بنابراین خلاق باشید… فقط مطمئن شوید که معیارها را به دقت زیر نظر داشته باشید تا تأثیر ایده های عالی خود را ببینید. راهنمای ما برای تست A/B برای رسانه های اجتماعی را در اینجا ببینید.

نکته ۱۴: به طور منظم و در زمان های استراتژیک پست کنید

هرچه بیشتر پست کنید، شانس بیشتری برای تعامل فالوورهای شما در اینستاگرام وجود دارد. به یک برنامه ثابت پایبند باشید تا فید خود را تازه نگه دارید و علاقه فالوورهای خود را حفظ کنید.

البته، ارسال مداوم در زمان‌های مناسب نیز کلیدی است… اگر پستی دارید که زمانی نمایش داده می‌شود که مخاطبان شما در خواب هستند، ممکن است دچار مشکل شوید.

در اینجا راهنمای ما برای یافتن بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام برای مخاطبان شما است.

نکته ۱۵: ترافیک را از منابع دیگر جذب کنید

اینستاگرام خود را در هر جایی که می توانید با آن درگیر کنید: آن را در بیو توییتر خود به اشتراک بگذارید، آن را در امضای ایمیل خود قرار دهید، آن را در خبرنامه شرکت خود قرار دهید.

لندن (بله، شهر) از بیوگرافی توییتر خود برای جلب توجه محتوای اینستاگرام خود استفاده می کند.

بیوگرافی توییتر لندن

هرچه بیشتر بتوانید افراد را به سمت پلتفرم هدایت کنید، چشم‌های بیشتری نسبت به محتوای خود دوست خواهید داشت و شانس بیشتری برای تعامل خواهید داشت.

نکته ۱۶: به گفتگو بپیوندید

در یک مهمانی شام (به هر حال یک مهمانی سرگرم کننده)، شما فقط منتظر صحبت با شما نیستید، آیا؟ گاهی اوقات، شما مکالمه را تبلیغ می کنید.

در مورد اینستاگرام هم همینطور. پاسخ به سوالات و نظرات عالی است. بیرون آمدن از آنجا و راه اندازی اتحاد خود در پست ها و صفحات دیگر حتی بهتر است.

به آن به عنوان تعادلی بین واکنشی (پاسخ دادن) و پیشگیرانه (شروع یک مکالمه) فکر کنید.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

 

نکته ۱۷: محتوای عینی ایجاد کنید

اگر از قبل در مورد یک رویداد یا تعطیلات سر و صدا وجود دارد، به آن مکالمه ضربه بزنید.

وقتی آلبوم ۲۰۲۰ تیلور سوئیفت باعث شد همه در مورد کلبه (همه) صحبت کنند، برند پوشاک خداحافظ فرانسیس در علامت‌گذاری برخی از کت‌های خود به‌عنوان #کلبه‌ای به‌عنوان #کلبه‌ای_زیبایی سنجیده عمل کرد.

 

به خصوص اگر یک هشتگ محبوب وجود داشته باشد، بلافاصله به محتوای خود جذابیت «چرا حالا» موضوعی می دهید.

نکته ۱۸: در استوری اینستاگرام فعال باشید

استوری های اینستاگرام دسترسی باورنکردنی دارد. نیم میلیارد نفر هر روز از استوری استفاده می کنند و ۶۲ درصد از کاربران می گویند که پس از دیدن یک برند یا محصول در استوری، علاقه بیشتری به آن نشان می دهند.

سایت خبری طنز Reductress سرفصل های خود را هم در پست ها و هم در استوری ها به اشتراک می گذارد تا توجه خوانندگان را در دو مکان مختلف جلب کند.

سایت خبری تقلید Reductress سرفصل ها را از طریق پست ها و داستان ها به اشتراک می گذارد
منبع: گزارشگر

نه تنها افرادی را که از ویژگی Stories استفاده می‌کنند، می‌بینید، بلکه فرصت تعامل با استفاده از برچسب‌ها را نیز خواهید داشت.

پرسش‌ها، نظرسنجی‌ها و شمارش معکوس همگی فرصت‌هایی برای ایجاد مکالمه و ارتباط مستقیم با طرفدارانتان هستند.

در اینجا چند ایده خلاقانه برای شروع استوری اینستاگرام، به علاوه تمام هک ها و ویژگی هایی که هر کاربر اینستاگرام باید بداند، آورده شده است.

نکته ۱۹: فراخوان های قوی برای اقدام اضافه کنید

می خواهید از پست های خود به اشتراک بگذارید؟ گاهی اوقات، به درخواست محبت آمیز ختم می شود.

فروشگاه جنرال Weeks نه تنها به دنیا اعلام کرد که با این پست پازل هایی دارد، بلکه اطلاعات خاصی در مورد نحوه خرید آنها ارائه کرد.

وقتی با دقت انجام شود، یک فراخوان قانع کننده می‌تواند منجر به فعالیت، لایک، پاسخ یا اشتراک‌گذاری شود. راهنمای ما برای نوشتن CTA رویاهای خود را در اینجا بررسی کنید.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

نکته ۲۰: از قدرت هشتگ ها استفاده کنید

هشتگ های اینستاگرام یک شمشیر دو لبه هستند. در صورت استفاده صحیح، می توانید ترافیک خطرناکی را رانندگی کنید و سر و صدا ایجاد کنید. زیاده روی کنید و ناخواسته به نظر می رسید.

در مورد هشتگ‌هایی که استفاده می‌کنید، برای رسیدن به یک جامعه یا صنعت خاص، پیوستن به یک گفتگوی محبوب، ایجاد کمپین برند یا تعریف خدمات خود، متفکر و استراتژیک باشید.

به عنوان مثال، تصویرگر سیسیل دورمو، طراحی زیبای خود را با هشتگ های مرتبط با هنر و سلامت روان برچسب گذاری کرده است.

اتفاق نظر بر این است که ۱۱ هشتگ یا کمتر، عدد مناسبی برای حرفه ای به نظر رسیدن است اما ناامید نیست. اطلاعات بیشتر در مورد استفاده حداکثری از هشتگ های اینستاگرام در اینجا.

نکته ۲۱: پست های خود را تقویت کنید

قرار دادن پست خود در مقابل چشم های بیشتر راهی آسان برای ایجاد تعامل است (و امیدواریم تا زمانی که در حال انجام آن هستید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید).

با بیش از ۹۲۸ میلیون مخاطب بالقوه در اینستاگرام، طرفداران برجسته بعدی شما می توانند آنجا باشند و فقط منتظرند تا آنچه را که برای ارائه دارید کشف کنند.

استفاده از تبلیغات اینستاگرام یا پست های تقویت کننده می تواند یک راه استراتژیک برای نشان دادن نام شما در مقابل افراد مناسب باشد. راهنمای تبلیغات اینستاگرام ما را برای جزئیات بیشتر در مورد به حداکثر رساندن دسترسی خود در اینجا بررسی کنید.

برای به حداکثر رساندن دسترسی، پست ها را تقویت کنید
منبع: اینستاگرام

نکته ۲۲: وارد DM آنها شوید

گاهی اوقات، قوی ترین اشتراک راز ممکن است رخ دهد.

پیام‌های مستقیم و تعاملات داستانی نمونه‌های عالی از مخاطبان درگیر و پیوندهای مستقیم شگفت‌انگیز با طرفداران سرسخت هستند. بنابراین وقتی شخصی با پیام‌های مستقیم شما ارتباط برقرار می‌کند، مطمئن شوید که به آن پاسخ می‌دهید و به درستی آن را مدیریت می‌کنید.

نکته ۲۳: حلقه های اینستاگرام را در آغوش بگیرید
Instagram Reels در تابستان ۲۰۲۰ به خانواده اینستا پیوست و ظاهراً جایگزینی برای TikTok ارائه کرد. با Reels، کاربران می توانند ویدیوهای کوتاه و چند آهنگی را با صدا و افکت ایجاد و ویرایش کنند.

هنرمند Drag Eureka O’Hara از Reels در اینجا استفاده می کند (به هر حال، یک ویدیوی TikTok دوباره استفاده شده در داخل Reels) برای تبلیغ فصل آینده نمایش خود ما اینجا هستیم.

۲۲ روش کلیدی برای افزایش تعامل در اینستاگرام 🔥😍

از آنجایی که این یک ویدیو جدید و درخشان است، در فید خبری بالاتر از ویدیوی استاندارد تقویت می شود. کره چشم بیشتر به این معنی است که هزاران نفر از این حرکات رقص بیمار لذت خواهند برد.

هر ویژگی جدیدی از ابزارهای شبکه های اجتماعی معمولاً در الگوریتم تقویت می شود، بنابراین به نفع شماست که جدیدترین و بهترین پیشنهادها را امتحان کنید. قرقره ها به طور برجسته در صفحه کاوش ظاهر می شوند، بنابراین این مدل محتوای جدید را در آغوش بگیرید و ممکن است خود را در مقابل چند چهره جدید بیابید.

در اینجا به ایده هایی برای توپ های به یاد ماندنی نگاه کنید.

وای! شما آن را دارید: دوره خرابی شما در اشتراک گذاری اینستاگرام. برای عمق بیشتر در ایجاد یک استراتژی اجتماعی موفق، راهنمای بازاریابی رسانه های اجتماعی ما را بررسی کنید.

منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *