beginner-graphic-designer

طراح گرافیک مبتدی به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

این مقاله سرپ لنسر برای یک طراح گرافیک مبتدی است که میخواهد به سرعت تمام حرفه ای شود و از حرفه ای ها نکاتی را یاد بگیرد. اگر امسال فارغ التحصیل میشوید یا در اولین شغل خود هستید. شما ممکن است با خود فکر کنید که چه کاری می توانید انجام دهید تا شانس خود را برای پیشرفت یا بالا رفتن از نردبان شغلی افزایش دهید. یک طراح گرافیک مبتدی به چه مهارت هایی نیاز دارد؟ و آیا همه چیز به مهارت های طراحی شما مربوط می شود؟ اگر میخواهید در این مسیر فراتر بروید حتما به صفحه طراحی گرافیک سرپ لنسر نگاهی بیاندازید.

حلال مشکلات باشید

طراحان UX باید تا به حال این را بدانند، اما بسیاری از متخصصان طراحی دیگر از دانستن اینکه این مهارت شماره یک شماست شگفت زده خواهند شد. کارفرمایان شما را استخدام نمی کنند زیرا باهوش هستید. آنها شما را برای رفع مشکلاتشان استخدام می کنند. هنگام انجام آن مصاحبه ها – باید نشان دهید که راه حل ها، مهارت ها و غیره شما بر حل مشکل دیگران متمرکز است.
بنابراین هنگامی که در مورد رویکرد پیشنهادی خود برای مهندسی اطلاعات صحبت می کنید، برای مثال، باید به یک مشکل تجاری واقعی متصل شوید. حتی ممکن است مجبور شوید برای اطلاع از این مسائل چند سوال از مصاحبه کننده بپرسید – نگران نشان دادن توانایی خود در کار تیمی برای یک شرکت نباشید.

چشمان خود را به فرصت های جدید باز کنید

میلیون‌ها (اگر نه بیشتر) مسیرهای احتمالی برای رسیدن به شغل شما وجود دارد. ممکن است با گذشت زمان متوجه شوید که تمایل شما به انجام کاری جز طراحی از بین می رود. ممکن است به جای آن به مدیریت پروژه، آموزش و غیره بپردازید. همه اینها مسیرهای شغلی مناسبی هستند که می توان از همه آنها لذت برد. به یک فرصت نه نگویید مگر اینکه ۱۰۰% مطمئن باشید که نمی توانید از آن لذت ببرید. اگر ۵ درصد از زمان خود را صرف طراحی می کنید – این ۵ درصد بیشتر از زمانی است که اگر در یک مخزن کار می کردید صرف می کردید.

تغییر را به آغوش بگیرید

اگر چیزی وجود دارد که کارفرمایان توانایی پرداخت آن را ندارند، این کسانی هستند که زندگی خود را صرف مقاومت در برابر تغییر می کنند. تغییر به خاطر تغییر همیشه چیز خوبی نیست، اما به طور کلی – بیشتر تغییرات در زندگی کاری به نفع شرکت ایجاد می شود. بیاموزید که نسبت به تغییر اشتیاق داشته باشید، تا تغییرات را به طور کامل درک و ترویج کنید. این کار زندگی کاری شما را به طور کلی آسان تر می کند و شروع به انتساب شما به نقش های مدیریتی می کند که در آن خودتان تغییراتی را پیشنهاد و اجرا خواهید کرد.
طراح گرافیک مبتدی به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

ریسک کنید

شما نیازی به انداختن تاس روزانه در طول حرفه خود ندارید، اما باید از منطقه راحتی خود خارج شوید و به اهداف چالش برانگیزتر برسید. شما همیشه موفق نخواهید شد (مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید) اما رشد و تکامل خواهید داشت. اگر کار خود را انجام دهید نمی توانید ترفیع بگیرید و نه بیشتر. نشان دهید که چگونه می توانید ارزش خود را افزایش دهید و جوایزی به دست شما می رسد.

انتخابی باشد

بسیار وسوسه انگیز است که به دنبال اولین شغل باشید تا از اولین فرصتی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. در برابر اصرار برای به خطر انداختن اصول یا ارزش های خود مقاومت کنید و اگر مصاحبه کننده الاغ است – از خود بپرسید؛ آیا می خواهم هر روز با چنین افرادی کار کنم؟ بهتر است از یک پیشنهاد کمتر جذاب استفاده کنید تا اینکه خود را متعهد به یک زندگی کاری بدبخت کنید.
طراح گرافیک مبتدی به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *