10-دلیل-برای-فریلنسری-کار-کردن

۱۰ دلیل برای فریلنسری کار کردن (+آنالیز کامل) 👌

در این مقاله رز دیزاین سعی داریم درباره ایده فریلنسری کار کردن صحبت کنیم. اگر با ایده فریلنسری دست و پنجه نرم میکنید. شما حتما قبلاً با برخی از مزایای آن آشنا شدید. خلاص شدن از رفت‌وآمد و کنار گذاشتن رئیس‌تان ممکن است نقش مهمی در فرآیند تصمیم‌گیری شما داشته باشد، اما کنار گذاشتن زندگی کارمندی با فریلنسری کار کردن مزایای دیگری نیز دارد.
ما ۱۰ دلیل خوب برای فریلنسری ارائه کرده‌ایم که شاید هنوز در نظر نگرفته‌اید تا به شما در تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا ابتکار عمل کنید یا نه.

فریلنسری کار کردن یک روش کم هزینه برای زندگی است

وقتی نیازی به خرید کت و شلوار ندارید، وقتی نیازی به رانندگی تا محل کار ندارید، وقتی مجبور نیستید ناهار را از ساندویچ‌فروشی بخرید و غیره، زندگی ارزان‌تر می‌شود. در بسیاری از موارد بسیار گرانتر می شود. در آخرین کار میز کارم، روزی ۲۰ تا ۳۰ دلار برای غذا خرج می کردم. (او در عربستان بود و همکارانم دوست داشتند بیرون غذا بخورند تا یکنواختی روز عربستان را بشکنند). امروز، من اغلب کمتر از ۵ دلار خرج می کنم و این شامل وعده های غذایی عصر من نیز می شود.
بنشینید و حداقل چیزی را که برای زندگی واقعی نیاز دارید، بیابید. تعجب خواهید کرد که چند بار در هر ماه بسیار کمتر از حقوق خود دریافت می کنید. فریلنسر ها در هر ساعت بیشتر از کارمندان هزینه می گیرند… نیازی نیست که برای پوشش اصول اولیه تلاش زیادی کنید. البته این بدان معنا نیست که شما نباید بیشتر به دنبال آن باشید.
سایت-فریلنسری-کار-کردن

شما میتوانید سرگرمی را بازگردانید

نه تنها می توانید روی پروژه های انتخابی خود کار کنید (به جای اینکه آنها را از بالا به شما اضافه کنید) بلکه می توانید شروع به سرگرمی کنید. هیچ کس شما را از آواز خواندن پشت میزتان باز نمی دارد، برای بازی World of Warcraft استراحت می کنید، یا شما را از ترسیم ایده های دیوانه کننده باز نمی دارد فقط به این دلیل که دوست دارید. البته، شما هنوز باید ضرب الاجل ها و غیره را رعایت کنید، اما دیگر لازم نیست دائماً خود را به دستگاه سوسیس و کالباس بدهید.

لازم نیست برای فریلنسری کار کردن ۴۰ تا ۶۰ ساعت در هفته کار کنید

ممکن است آن را دوست داشته باشید اما مجبور نیستید. اگر برای بازگرداندن مقداری تعادل بین کار و زندگی به طور مستقل کار کنید، به زودی متوجه خواهید شد که ممکن است فقط به ۱۰ تا ۱۵ ساعت در هفته کار کنید تا اصول اولیه را پوشش دهید. هر کاری که بالاتر از آن انجام می دهید با انتخاب است. هنگامی که هدف ماهانه خود را در بانک به دست آوردید… می توانید انتخاب کنید که کار نکنید و به جای آن پروژه های پرشور را دنبال کنید. من پیشنهاد می‌کنم هر ماه کمی به نتیجه‌ی خود بپردازید (ماه‌های بدی در فریلنسینگ وجود دارد که مطلقاً هیچ چیز به کارتان نمی‌آید) به جای توقف در خط، اما پس از آن – این به شما بستگی دارد.
فریلنسری-کار-کردن-مزایا

لازم نیست از ساعت ۹ تا ۵ کار کنید

بیشتر روزها، حدود ساعت ۶ صبح کار را شروع می کنم، سپس یک استراحت فوق العاده طولانی برای ناهار از ساعت ۱۲ تا ۴ می گیرم (من در آن زمان نیز چرت زدن را دوست دارم) و دوباره از ساعت ۴ بعد از ظهر شروع به کار می کنم. مشتریان شما به زمانی که کار می کنید اهمیتی نمی دهند (اگرچه باید به جلساتی که با آنها موافقت می کنید پایبند باشید)، آنها فقط به انجام کار اهمیت می دهند. بازسازی زندگی خود به گونه ای که مناسب شما باشد، تجربه ای باورنکردنی است.

بهره وری بیشتری با فریلنسری کار کردن خواهید داشت

کار در یک دفتر به معنای برخورد با یک سری وقفه های بی پایان است. کار از خانه به این معنی است که می توانید از بسیاری از این وقفه ها جلوگیری کنید. متوجه خواهید شد که این به معنای افزایش قابل توجه بهره وری شماست (من ۲ تا ۳ بار بدون پرداختن به زندگی روزمره شرکت انجام می دهم) و این بدان معناست که شما می توانید ساعت های کمتری برای انجام کار و به دست آوردن بیشتر کار کنید. اگر می خواهید برای خودتان وقت بگذارید

میتوانید در حین کار یاد بگیرید و برای آن پول دریافت کنید

هنگامی که مشتریان به جای زمان صرف شده برای خدمات، برای نتایج هزینه می پردازند، می توانید هزینه های نرم افزار جدید را افزایش دهید یا مهارت های جدیدی در هزینه های پروژه خود به دست آورید. به جای اینکه مجبور باشید در زمان خود مطالعه کنید، مشتریان شما می توانند برای انجام این کار به شما پول بدهند. البته، ممکن است متوجه شوید که مجبور هستید نرخ ساعتی خود را در آن پروژه ها کمی کاهش دهید (برای برآورده کردن انتظارات بودجه مشتری) اما چه کسی اهمیت می دهد؟ پول گرفتن بهتر از پرداخت نکردن است، درست است؟

شما علایق جدیدی پیدا خواهید کرد و میتوانید روی آنها تمرکز کنید

با فرض اینکه از اینجا تا روز قیامت به طور کامل رزرو نکرده اید – زمان دارید که به عنوان یک فریلنسر کاوش کنید. این به شما امکان می دهد چیزهای جدید را انتخاب کنید، با آنها بازی کنید و ببینید که آیا آنها را دوست دارید یا خیر. آزادی بازی یک نعمت واقعی است. محیط های شرکتی به ندرت به شما اجازه می دهند زمان خود را دستکاری کنید، که توسعه شما را محدود می کند. زمانی که شما فریلنسر هستید، تمام وقت شما زمان شماست، شما باید انتخاب کنید که چگونه آن زمان را صرف کنید و چه چیزی را برای آن صرف کنید.
زمان-فریلنسری-کار-کردن

میگویم این جمله را یکشنبه می نویسم. این بدان معنی است که شما می توانید از اوقات فراغت خود محافظت کنید. جایی که من زندگی می کنم، آخر هفته ها روزهایی نیستند که من می خواهم رایگان. این شهر توریستی است و مانند تمام شهرهای توریستی، در تعطیلات آخر هفته بیشترین جمعیت را دارد. دوست دارم وسط هفته وقتم را کنار بگذارم و از معابد، گالری ها، موزه ها و غیره دیدن کنم.

شما میتوانید شغل منابع انسانی خود باشید

این به این معنی است که می توانید تعداد تعطیلات خود را در هر سال محدود کنید. شما می توانید انتخاب کنید که از کدام ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می خواهید استفاده کنید. می توانید روزهای بیماری خود را اعطا کنید. وظیفه واقعی منابع انسانی محافظت از کارگران است، اما در واقعیت… اغلب در دستور کار یک شرکت قرار می گیرد. در دنیای فریلنسری باید قوانینی را تنظیم و اجرا کنید.

شما میتوانید عنوان شغلی خود را انتخاب کنید

همه ما می دانیم که عناوین شغلی واقعاً چیز مهمی نیستند، اما در واقع … اغلب هستند. مشتریان از آدرس‌های خاصی انتظار دارند و در مکان‌هایی مانند آسیا با ساختارهای سلسله مراتبی بسیار رسمی – شما نمی‌توانید بدون عنوان مناسب کار را انجام دهید تا مردم شما را جدی بگیرند. شرکت‌ها اغلب در مورد آدرس‌ها بسیار بد رفتار می‌کنند (یا بدتر از آن، آن‌ها را به‌جای افزایش حقوق به مردم مانند شیرینی می‌دهند). فریلنسر ها می توانند هر کس که می خواهند باشند، هر زمان که می خواهند باشند. CEO Down to Janitor، انتخاب با شماست و شما نیز می توانید ظرف ۵ دقیقه دوباره انتخاب کنید.

 

https://www.interaction-design.org/literature/article/10-great-reasons-to-go-freelance-things-you-might-not-have-considered

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *