well-try-again-once-theres-a-better-connection

ارور We’ll Try Again Once There’s a Better Connection اینستاگرام حل شد!

در این مقاله سرپ لنسر درباره رفع ارور We’ll Try Again Once There’s a Better Connection صحبت میکنیم. اینستاگرام به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی های آسان برای استفاده که تجربه بهینه ای را در این پلتفرم به شما می دهد شناخته شده است. با این حال، این شرکت به به روز رسانی سایت ادامه می دهد و هر از چند گاهی ویژگی های جدید به کار خود ادامه می دهند. اگر مدتی است که از اینستاگرام استفاده می کنید، حتما متوجه خطای «Try again later» شده اید. اگر به موضوع مدیریت پیج اینستاگرام علاقه دارید، حتما به این صفحه مراجعه کنید.
خب، این یکی از رایج ترین مشکلاتی است که تقریباً هر کاربر اینستاگرام در مقطعی با آن مواجه می شود. بنابراین، این خطا به چه معناست و چگونه می توانید آن را برطرف کنید؟ در این پست هر دلیلی که می تواند باعث بروز این خطا شود را با مراحل رفع مشکل توضیح داده ایم. بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطا و راه‌هایی که می‌توانید آن را برطرف کنید، تا انتها ادامه دهید.
این خطا زمانی رخ میدهد که بخواهید همزمان دو عکس یا ویدیو را در اینستاگرام آپلود کنید. اگر یک عکس یا یک ویدیو ارسال می کنید، ممکن است بتوانید بدون هیچ زحمتی این کار را انجام دهید.
با این حال، اگر از عملکرد چرخ و فلک استفاده کنید و چندین عکس ارسال کنید، با پیغام خطایی مواجه می شوید که می گوید به محض اینکه اتصال بهتری وجود داشت، دوباره تلاش خواهیم کرد. این برای کاربر بسیار ناامید کننده است زیرا هنگام تلاش برای ارسال چندین فیلم و عکس به طور همزمان، این خطا همچنان ظاهر می شود. خبر خوب این است که می توانید با چند روش امتحان شده و اثبات شده مشکل را برطرف کنید.
در این پست ساده ترین مراحل برای رفع خطا را به شما نشان می دهیم. بیا یک نگاهی بیندازیم:

نحوه رفع ارور We’ll Try Again Once There’s a Better Connection

مهم نیست که چه چیزی باعث این مشکل شده است، راه های زیادی برای رفع خطا وجود دارد. در اینجا تعداد کمی از آنها هستند

۱. سعی کنید ویدیو را کوتاه کنید

اگر با استفاده از ویژگی چرخ فلک اینستاگرام ویدیوی طولانی ارسال می کنید، ممکن است مجبور شوید آن را کمی کوتاه کنید تا از شر مشکل خلاص شوید. اگر ویدیوی شما خیلی طولانی است، برخی از قسمت‌ها را کوتاه کنید تا آن را کوتاه‌تر و قابل قبول در اینستاگرام کنید. توجه داشته باشید که اینستاگرام فقط ویدیوهای ویرایش شده را در برنامه می پذیرد، بنابراین ممکن است مجبور شوید ویدیو را با استفاده از ویژگی های ویرایش ویدیوی بومی اینستاگرام برش دهید. استفاده از آن آسان است. گاهی اوقات، تنها یک ثانیه کوتاه کردن ویدیو می تواند به شما در رفع مشکل کمک کند.
توجه داشته باشید که اینستاگرام قوانینی را در مورد اندازه و ابعاد ایده آل ویدیو تعیین کرده است. این پلتفرم ویدئوهایی از ۱۰۸۰ در ۶۰۸ پیکسل تا ۱۰۸۰ در ۱۳۵۰ پیکسل را می پذیرد. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که می توانید یک ویدیوی ۳ دقیقه ای را در چرخ فلک آپلود کنید. مدت زمان آن باید حداقل ۱ ثانیه و حداکثر ۳ دقیقه باشد. علاوه بر این، حجم کل فایل ویدئویی نباید بیش از ۴ گیگابایت باشد. در نهایت، ویدئوها باید با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه پخش شوند.
نه فقط برای ویدیوها، بلکه اینستاگرام دستورالعمل هایی را برای پست های چرخ فلک نیز در نظر گرفته است. بنابراین، قبل از آپلود هر چیزی در پلتفرم، حتماً الزامات ویدیوی اینستاگرام و ابعاد پست را بررسی کنید.

۲. کدگذاری را به H.265 تغییر دهید

اگر روش بالا مشکل را حل نکرد، می توانید کد را از H.264 به H.265 تغییر دهید. هر نرم افزار ویرایش ویدیو می تواند به شما کمک کند تا ویدیو را به راحتی به فرمت H.265 تبدیل کنید. این یک فرمت ویدیویی است.
اینستاگرام در مورد ویدیوها کد H.265 را می پذیرد. بنابراین، اگر هنگام آپلود ویدیوها در قالب چرخ فلک با خطا مواجه شدید، احتمالاً به این دلیل است که هنوز کد را تغییر نداده‌اید. سعی کنید کد را از H.264 به H.265 تغییر دهید تا ببینید آیا خطا برطرف شده است یا خیر. شما می توانید از هر ابزار ویرایش ویدیو یا تبدیل ویدیوی رایگان استفاده کنید. پس از انجام تبدیل کد، به اینستاگرام برگردید و ویدیوی خود را دوباره آپلود کنید تا ببینید آیا کار می کند یا خیر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *