طراحی گرافیک

اگر به دنبال طراحان گرافیک حرفه ای هستید تا برند سازی خود را به آنها بسپارید. یا اگر به دنبال این هستید که به کامل ترین مفهوم طراحی گرافیک برسید با سرپ لنسر همراه باشید.

وقتی به طراحی گرافیک فکر میکنید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور میکند چیست؟ گرافیک چشم نواز تابلو های شهری؟ صفحات خیره کننده مجله ها؟ یا لوگوهایی که در طول روز دیدید؟ تمام این نمونه‌ها با این تعریف مطابقت دارند. اصطلاح طراحی گرافیک شامل موارد زیادی می‌شود: لوگو، کارت ویزیت، مجله، سربرگ، سرنسخه، تراکت، پوستر، لوگو موشن، کاتالوگ، کاور موزیک، نمودار، جلد کتاب، برچسب محصول، بنر، طراحی سایت، رابط‌ کاربری های نرم‌افزار و … فهرست کردن نمونه‌ها برای بارش فکری شروع خوبی بود. به طور کلی پوشش و گنجایش کامل جزئیات و پیچیدگی های گرافیک ممکن است در یک مقاله امکان پذیر نباشد. بنابراین با سرپ لنسر همراه باشید تا بهترین جواب مشخص را دریافت کنید. اما قبل هر کاری باید شما را به دو گروه تقسیم کنیم:

  1. صاحبین کسب و کار: کسانی که نیاز به آشنایی اولیه با مباحث اولیه گرافیک دارند. به علاوه اینکه میخواهند تمام اطلاعات را به سود توسعه کسب و کارشان تمام کنند. شما به یک گروه متخصص و با علم نیاز دارید که تمام نیاز های شما را تشخیص و به بهترین شکل ممکن آن را رفع کنند.
  2. دانشجویان: کسانی که جویای علم هستند و از طرفی علاقه مند به رشته گرافیک! اگر تشنه این هستید که به یک طراح گرافیک حرفه ای تبدیل شوید. لذا همینطور به خواندن ادامه دهید تا اصول این رشته را بیاموزید. این مقاله نه تنها به شما کمک خواهد کرد تا تمام ابهامات ذهنی شما برطرف شود. بلکه اطلاعات جدید و تجربی بدست خواهید آورد که هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد.
Black-and-Gold-3D-Texture-Graphic-Design-1024x576

GRAPHIC DESIGN

تعریف طراحی گرافیک

در جهانی که زندگی میکنیم، دیگر همه گیر شده است. عصر فناوری به سرعت در حال پیشرفت است. ما هم باید همزمان خودمان را برسانیم تا عقب نمانیم. در غیر ابن صورت منزله شکست برای ما خواهد داشت. مهم ترین شکستی که میتوان از آن نام برد، شکست در حوزه کسب و کار است. گرافیک به اشکال بی‌شماری، چه روی صفحه و چه در چاپ حضور دارد. دو عنصری که همیشه در گرافیک دائم بوده است. عنصر تصویر و متن هستند. اگر از این دو عنصر به خوبی استفاده نشود، نمیتوان ادعا کرد که کار به درستی انجام شده است.

تعریف طراحی گرافیک: به طور کلی گرافیک برای ایجاد یک هدف ارتباطی تشکیل شده است. به همین دلیل هدف این رشته ارائه مجموعه‌ ای از المان های ساده و مفهومی برای انتقال اطلاعات است. به زبان ساده تر گرافیک برای «ساخت و برقراری ارتباط» ساخته شده است. طراحی گرافیک فرایند ارتباطات بصری (دیداری) و حل مسئله از طریق استفاده از تایپوگرافی، فضا، تصویر، رنگ و … است.

کاملا کتابی: طراحی گرافیک عبارت است از انتقال تصویری یک مفهوم، پیام یا اطلاعات به مخاطبی خاص. این انتقال از درک و بررسی اطلاعات و پیام آغاز میشود. لذا سپس مخاطب پیام و اطلاعات بررسی میکند و در مرحله آخر راه حلی تصویری برای ارائه پیام میبابد.

طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات و تصاویر به منظور خلق یک نمایش بصری از ایده‌ها و پیام ها استفاده میکنند. 

graphic-design-an-emotional-design

طراحی گرافیک، یک طراحی احساسی

با توجه به اینکه کار در عصر دیجیتال به این معنی است که باید با نرم افزارها طراحی کرد. اما طراحی گرافیک همچنان حول محور اصول مشخصه قدیمی کار میکند. شما باید با طراحی خودتان در نگاه اول مخاطبتان را تحت تاثیر قرار دهید. بنابراین طراحی گرافیک، طراحی احساسی است. به عنوان یک طراح گرافیک، باید درک کاملی از تئوری رنگ شناسی، روانشناسی رنگ و اهمیت انتخاب درست رنگ داشته باشید. با در نظر گرفتن روانشناسی، مهم است که همچنان بر روی برخی از ملاحظات طراحی گرافیکی که اهمیت ویژه ای دارند، متمرکز شویم، یعنی:

  • تقارن و تعادل
  • جریان
  • ریتم
  • تکرار
  • الگو
  • نسبت طلایی
  • قانون یک سوم
  • تایپوگرافی
Graphic-Design

خدمات طراحی گرافیک

برای سفارش خدمات طراحی گرافیک، با کلیک کردن روی هر کدام، وارد صفحه مربوطه شوید.

طراحی لوگو​

لوگوی شما به مخاطبان شما نشان می دهد که شما چه کاری انجام میدهید و در چه حوزه ای فعالیت میکنید. لوگو میتواند بیانگر این باشد که شما چه کسی هستید با حتی به چه چیزی اهمیت میدهید. اینها مسئولیت های مهمی هستند که همه و همه بر گردن لوگو شما میباشد.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت شناسنامه کسب و کار شما است. یک کارت ویزیت جذاب و زیبا جدا از نگهداری اطلاعات میتواند تاثیر عمیقی بر مخاطبین شما بگذارد. لذا این تاثیر به منزله اعتماد مخاطب به شما پایان خواهد رسید. به طور کلی، طراحی کارت ویزیت برای یک شرکت یا یک شخص کاسب، از ارکان اصلی رسمیت بخشیدن کسب . کار به حساب می آید.

طراحی ست اداری

داشتن یک ست اداری زیبا و جذاب باعث میشود تا مشتریان شما در نگاه اول به نظم شما پی ببرند. نمایش نظم میتواند به خوبی اعتماد مشتری را جذب کند. یک ست اداری با اصول گرافیک و مارکتینگ، دارای لوگو، رنگ سازمانی میباشد. طراحی ست اداری از دیگر تخصص های تیم ما است.

طراحی مجله

مهم‌ترین جنبه های جذابیت یک مجله را صفحه‌ آرایی و تصویر آن مشخص میکند. با تکنیک‌های تخصصی گرافیکی میتوان یک مجله با اصول مشخص شده طراحی کرد. این طراحی و صفحه آرایی حرفه ای است که باعث جذب مخاطب میشود. در مرحله بعد اگر متن و تصاویر دلخواه مخاطب باشد؛ مخاطب تبدیل به مشتری خواهد شد.

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ یکی از فاکتورهای مهم برای نمایش هویت بصری یک کسب و کار به شمار می آید. طراحی سربرگ اختصاصی، یکپارچگی و زیبایی را به کار شما هدیه میدهد و در پایان این هدیه به مشتری داده میشود. سادگی در طراحی سربرگ یکی از ارکان الزامی است. لذا گرافیست باید مینیمالیسم را رعایت نماید.

طراحی سرنسخه

سرنسخه پزشکی یکی از مهمترین ابزار های یک پزشک میباشد. سرنسخه سربرگ سرچسب داری است که هر پزشک نتایج معاینات و نسخه های دارویی را یادداشت میکند. مخاطب های شما بیمارانی هستند که در نگاه اول کیفیت شما را از طریق ارتباط بصری میسنجند. بنابراین داشتن یک سرنسخه چشم نواز میتواند به شما کمک کند.

طراحی تراکت

رستوران ها، کترینگ ها، کافی شاپ ها، مشاغل خدماتی، فروشگاه و تمام کسب و کار های کوچک برای تبلیغات محلی به تراکت نیاز دارند. آموزشگاه ها، سازمان ها و ارگان ها نیز میتوانند برای جذب مخاطب خود از تراکت استفاده نمایند. برای پخش تراکت ها مدل های مختلفی وجود دارد. برخی در خیابان ها و بین رهگذران پخش میکنند. برخی داخل منازل می اندازند. برخی نیز اسپانسر خرید نایلون پلاستیکی برای سوپر مارکت ها و فروشگاه ها میشوند و در عوض تراکت خود را به نایلون ها منگنه میکنند.

طراحی پوستر

پوستر یکی از قدیمی ترین هنرهای گرافیکی است. با سابقه بسیار قدیم در تخته اعلان، آگهی دستی، برگه نمایش و ... حضور خود را ثبت کرده است. پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد تقریبا بزرگ هستند که بر روی آنها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ میشوند. از پوستر استفاده های متعددی میشود. اما به طور کلی به عنوان یک گزینه عالی انتقال اطلاعات به حساب می آید. از پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح، استفاده در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و ... استفاده میشود.

طراحی لوگو موشن

طراحی لوگو موشن یا لوگوی متحرک یکی از زیبا ترین و مدرن ترین روش های جذب مخاطب هدف به سمت یک برند به حساب می آید. با طراحی لوگو موشن نه تنها میتوان تبلیغات یک برند را در کمترین زمان ممکن انجام داد. بلکه بازدهی خوبی در زمینه جذب دارد. با بهره گرفتن از تکنیک های پویانمایی و موشن، لوگو به شکل خاص و ویژه تری در معرض دید مردم قرار می گیرد. از بهترین استفاده های لوگو موشن میتوان به کلیپ های تبلیغاتی و آموزشی اشاره کرد که در ابتدا و انتهای آنها استفاده میشود

طراحی کاتالوگ

امروزه در بازار کسب و کار، کسی موفق است که بهتر خود و محصولات خود را معرفی کند. برای این کار یکی از روش ها طراحی کاتالوگ مییاشد. لذا شرکت هایی که تازه تاسیس شده اند اولین کاری که انجام میدهند؛ سفارش کاتالوگ است. کاتالوگ پل ارتباطی بین خدمات و محصولات با مشتریان و مصرف کنندگان میباشد.

طراحی پاکت

پاکت نامه اداری اختصاصی نیز یکی از ابزار های تبلیغات محسوب میشود. از پاکت های اداری میتوان برای ارسال اسناد، فاکتور و ... استفاده نمود. پاکت حرفه ای که با شرکت، اداره، صنعت شما همخوانی داشته باشد؛ باید دارای طرح جذاب، کاغذ با کیفیت و چاپ حرفه ای باشد. یک پاکت اداری اختصاصی دو نقش ایفا میکند که نقش اول آن حمل محتویات اداری مهم و اسناد و نقش دوم آن بازاریابی و تبلیغات غیر مستقیم میباشد.

طراحی ساک خرید

یک امر طبیعی است که ما برای حمل مواد غذایی یا کالاهای سبک از ساک دستی یا کیسه‌‌های کاغذی استفاده می‌کنیم. در واقع ساک‌ دستی یا کیسه‌های دستی برای تبلیغ غیر مستقیم طراحی شده‌اند. بنابراین باید طراحی خلاقانه‌ای و متفاوتی استفاده نمایید. حتما توجه داشته باشید که لوگوی برندتان را نیز بر روی ساک دستی وجود داشته باشد. این امر باعث میشود تا در بین عموم شناخته شوید.

طراحی فولدر

هر کسب‌ و کاری در مستندات سهمی دارد. اما زمانی که هدف از این مستندات جذب مشتری باشد؛ تنها یک کاغذ معمولی کافی نیست. پوشه‌های چاپی برای ارائه و توزیع اسناد و فاکتورها میتواند بسیار کارا و جذاب باشد. مناسبت ترین راه برای ارائه قرارداد و برگه های حقوقی شما به مشتریان استفاده فولدر است. فولدر یا پوشه به منطور نگهداری، اسناد، مدارک، و حفظ برگه های تبلیغاتی هر کسب و کاری که بصورت بروشور و کاتالوگ هستند، مورد استفاده قرار میگیرد.

طراحی کاور موزیک

اولین چیزی که مخاطب شما میبیند کاور شماست! قبل از اینکه موزیک را گوش کند عکس موزیک را میبیند. اگر اصول طراحی رعایت شود بیننده را به شنونده تبدیل خواهد کرد. داشتن یک کاور حرفه ای برای موزیک یک خواننده یا شعر یک شاعر، به یکی از بهترین روش ها برای جذب مخاطب به حساب می آید. یک کاور جذاب و حرفه ای به خوبی میتواند مخاطب را برای خرید یا دانلود بیشتر آثار ترغیب کند.

طراحی پاکت های فست فود

استفاده از پاکت در فست فود ها جهت پک کردن غذا ها بسیار متداول است. در رستوران ها از پاکت رستوران ویژه انواع غذای پرسی بیرون بر استفاده میشود و در فست فود ها پاکت! به مراتب پاکت ها جذابتر هستند. به دلیل رنگ قهوه ای که دارند خیلی خاص تر هستند. پاکت ها نسبت به سایر بسته بندی های موجود بازار قیمت پایین تری دارند. لذا جهت پک کردن غذا نسبت به چاپ جعبه ارزان تر تمام میشوند. ساک دستی کاغذی یکی از شیک ترین و فانتزی ترین نوع ساک دستی است.

طراحی بسته بندی محصولات فست فود

بسته بندی محصول و طراحی جعبه فست فود خود اهمیت ویژه ای دهید. رشد طراحان در طی سالها باعث شده است تا همه ما به فکر ظاهر هر چیزی باشیم. لذا ناخودآگاه به دنبال محصولی میرویم که ظاهر بهتری دارد. در بین فست فود ها رقابت زیادی وجود دارد. برای بهترین بودن و جلب نظر مشتری در ابتدا باید به طراحی فکر کنید. از طراحی داخلی و رنگ بندی فست فود گرفته تا طراحی محصولات بسته بندی!

طراحی لیبل

طراحی لیبل برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی ضروری است. طراحی لیبل اولین مرحله طراحی یکبسته بندی مناسب است. هدف طراحی لیبل همیشه در متفاوت ساختن یک محصول از دیگر محصولات است. اولین جلوه و بازخورد مشتری با یک محصول، طراحی لیبل آن است. بنابراین طراحی لیبل باید به شکل علمی و ماهرانه ای توسط طراحان گرافیک و گرافیستها و طراحان لیبل طراحی شود.

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد یکی از حساس ترین قسمت های تبلیغات است. چرا که گستردگی کار و ابعاد طراحی بسیار بزرگ است. پس تیمی که برای طراحی بیلبورد خود انتخاب میکنید باید کار بلد و با دانش کافی باشند. بیلبورد ها عموما به دلیل فضای بزرگی که در اختیار دارند تعداد افراد زیادی آن را خواهند دید. بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای برندسازی با بودجه های بزرگ است.

مقالات طراحی گرافیک

Graphic-Design-HQ

آموزش طراحی گرافیک

انواع طراحی گرافیک

چه یک طراح گرافیک با انگیزه باشید، چه به دنبال خدمات طراحی گرافیکی برای کسب و کار خود باشید. درک کامل این ۸ نوع طراحی گرافیک به شما کمک میکند تا مهارت های مناسب برای توسعه کار و بیزینس خود پیدا کنید.

۱. طراحی گرافیکی برای هویت بصری

برند (شما) رابطی است بین شرکت یا سازمان (شما) با مخاطبان (شما) است. حالا هویت برند نحوه ارتباط شرکت با مخاطبان است. زبان و ماهیت و همچنین خاطرات، احساسات و تجربیات شرکت است. طراحی گرافیکی هویت بصری (که به عنوان چهره برند عمل میکند) باید طوری باشد که با عناصر بصری ( از طریق تصاویر، اشکال و رنگ ها و …) کلام و پیام برند را به مخاطب منتقل کند. به زبان ساده تر برند رابطه ای است بین یک شرکت یا شخصی با مخاطبانش! اما هویت برند یعنی: شخصیت، زبان، احساسات و تجربیات… طراحی گرافیکی برای هویت بصری دقیقا همان چیزی است که شما در هر طراحی با عناصر بصری هویت یک برند چهره برند را شکل میدهید. منظور از عناصر استفاده شده در طراحی همان تصاویر، خط ها و رنگ ها و … است.

طراحی هویت بصری یکی از محبوب ترین انواع طراحی ها است. طراحان گرافیک هویت بصری باید دانش کافی در مورد انواع طراحی گرافیک و عناصر بصری داشته باشند تا عناصر طراحی مناسب برای هر رسانه بصری ایجاد کنند. آنها همچنین به ارتباطات عالی، مهارت های مفهومی و خلاقانه و اشتیاق به تحقیق در صنایع، سازمان ها و رقبا نیاز دارند. طراحان گرافیک هویت بصری برای ایجاد عنصرهایی مانند لوگو، تایپوگرافی، پالت های رنگی و کتابخانه های تصویری که شخصیت برند را نشان میدهند، همکاری میکنند. گرینه هایی از برندسازی بصری را ارائه میدهند که در رسانه‌های مختلف اعمال خواهند شد. برای اطلاعات کامل و بیشتر به صفحه هویت بصری مراجعه کنید.

brand-identity-626x434

۲. طراحی گرافیک در بازاریابی و تبلیغات

وقتی اکثر مردم به طراحی گرافیک فکر میکنند، طرح هایی به ذهنشان نقش میبندد که در بازاریابی و تبلیغات دیده اند. شرکتها برای سرمایه‌گذاری جذب مخاطبان هدف خود به طراحی گرافیک در بازاریابی نیاز دارند. بازاریابی عالی افراد را بر اساس خواسته ها، نیازها و آگاهی مخاطب و رضایتی که از یک محصول، خدمات یا نام تجاری دارند، انجام میشود. برای جذب مخاطبان بیشتر همه این نکاتها را حتما در نظر گرفت. از آنجایی که مردم همیشه محتوای بصری را جذاب‌تر میدانند. لذا بازاریابی و تبلیغات همیشه به طراحی گرافیک نیازمند خواهند شد. اگر این دو المان هر کدام به خوبی (حرفه ای و اصولی) انجام شوند. بوم! شما به هدفتان خواهید رسید. بگذارید این فرآیند را به شما نشان بدهم: جذب مخاطب بیشتر! => تبدیل بیشتر مخاطب به مشتری!

اگر میخواهید به صورت حرفه ای در حوزه بازاریابی فعالیت داشته باشید. به مهارتهای ارتباطی، حل مسئله و مدیریت زمان نیاز دارید. علاوه بر مهارت در برنامه های طراحی گرافیکی، به صفحه آرایی و مهارت ارائه دادن نیاز دارید.
 
طراحی گرافیک در بازاریابی و تبلیغات-1920

۳. طراحی گرافیکی برای رابط کاربری

رابط کاربری یا همان User Interface که به آن UI نیز میگویند؛ نحوه تعامل کاربر با یک سایت یا اپلیکیشن است. طراحی رابط کاربری برای اصلاح یا ساخت فرآیند طراحی رابط ها (عناصر استفاده شده) برای سهولت استفاده کاربر و ارائه یک تجربه کاربر پسند است. لذا شما در همین جا با یک اصطلاح آشنا میشوید که میگویند: آیا سایت/اپلیکیشن شما کاربر پسند است؟ این یعنی رابط کاربری شما کاربر پسند است؟ آیا تمام معیار های یک طراحی رابط کاربری خوب را رعایت کردید؟
رابط کاربری شامل همه چیزهایی است که کاربر با آنها تعامل دارد میشود. ترکیب رعایت معیار های طراحی گرافیکی با رعایت معیار های طراحی رابط کاربری؛ یک تجربه کاربری بینظیر برای کاربر خواهد ساخت. اگر عناصر گرافیکی روی صفحه مانند دکمه ها گرافیک خوب و در جای مناسب باشند… این یعنی یک تجربه کاربری خوب! منو ها. عکس ها، متون و موارد دیگر از عناصری هستند که وظیفه طراح رابط کاربری است زیبایی شناسی را با عملکرد فنی رابط کاربری متعادل کند.
 
طراحی گرافیکی برای رابط کاربری

۴. طراحی گرافیک برای چاپ

حوزه انتشارات از طریق توزیع عمومی با مخاطب ارتباط برقرار میکنند. این موضوع به طور سنتی یک رسانه چاپ بوده است. طراحی برای چاپ یک نوع طراحی کلاسیک است. به طراحی کتابها، کارت ویزیت، روزنامه ها، مجلات، لیبل ها و کاتالوگ ها فکر کنید. با این حال، با گذشتن زمان رشد چشمگیری در چاپ دیجیتال وجود داشته است. طراحان گرافیکی که در حوزه چاپ تخصص دارند با ویراستاران و ناشران برای ایجاد طرح‌بندی کمک میگیرند. به عبارتی این نوع طراحان گرافیک باید انواع چاپ را بشناسند. به عنوان مثال معمولا، چاپ متالایز تک رنگ است. طراح باید کاملا باید به این واقف باشد تا طراحی گرافیک رنگی انجام ندهد. همچنین برای چاپ باید محوطه خط برش را در نظر گرفت. لذا این موضوع نیز مسئولیت طراح است.

نید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 
نمونه هایی از طراحی گرافیک برای چاپ:
طراحان گرافیک چاپ باید دارای مهارت های ارتباطی، برنامه ریزی و سازمان دهی عالی باشند. علاوه بر تجربه در طراحی گرافیک، باید درک درستی از مدیریت رنگ نوع چاپ داشته باشند.
Graphic-design-for-visual-identity-coffee

۵. طراحی گرافیک برای بسته بندی

اغلب محصولاتی که سرتاسر کشور تولید میشوند به نوعی بسته بندی نیاز دارند. چرا که از محصولات محافظت کند، به زیبایی بیشتر محصول اضافه کند و آنها را برای توزیع و فروش آماده کند. اما جدا از این موارد ذکر شده، طراحی بسته بندی میتواند مستقیماً با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کند و آن را به یک ابزار بازاریابی بسیار قدرتمند تبدیل کند. هر جعبه، بطری و کیسه، هر قوطی، ظرف یا قوطی فرصتی برای بازاریابی و نشان دادن هویت برند است.
 
طراحان گرافیک بسته بندی مفاهیم را باید به خوبی درک و ایجاد کنند. ماکت ایجاد کنند و فایل های آماده چاپ را برای محصول آماده کنند. مورد دوم مستلزم دانش تخصصی فرآیندهای چاپ و درک دقیق طراحی صنعتی است. با توجه به اینکه طراحی بسته‌بندی بسیاری از رشته‌ها را تحت تأثیر قرار خواهد داد. لذا غیرمعمول نیست که طراحان مهارت خود را با عکاسی، طراحی تصاویر و دانش هویت بصری افزایش دهند تا یک طراحی بسته بندی محصول خارق العاده خلق کنند.
Packaging-Design-Graphic

 

طراحی گرافیک به سازمان‌ها کمک میکند تا مؤثرتر ارتباط برقرار کنند. این فرآیند با طراجی گرافیک ضعیف تقریبا ناممکن است. قدرت این فرآیند با طراحی گرافیک اصولی و حذاب بیشتر خواهد شد.

اگر میخواهید درباره تبلیغات اینترنتی اطلاعات بدست بیاورید یا تیلیغات حرفه ای خودتان را داشته باشید به صفحه تبلیغات اینترنتی مراجعه کنید.

طراحان-گرافیک-خلاق-در-اینستاگرام

طراحی گرافیک اینستاگرام

شغل طراحی گرافیک

در روزهای اول اینستاگرام، همه پست ها یا عکس هایی از (نهار و شام) وعده های غذایی بود یا افرادی که ژست گرفتند (مد و پوشاک) بود. اما از آن زمان گذشتیم. حال اینستاگرام بیشتر به یک ابزار خلاقانه برای تجارت و پول در آوردن تبدیل شده است. امروزه اینستاگرام برای هر حوزه و فعالیتی قابل استفاده است. بسیاری انتخاب کرده اند که در حوزه خود تولید محتوا کنند و بستری برای ارتباط با دیگران در حوزه کاری خود استفاده کنند.
در اینستاگرام و در حوزه طراحی، از طراحان گرافیک گرفته تا طراحان سایت به صورت حرفه ای فعالیت میکنند. شما حتما باید افرادی که میتوانید از آنها الهام بگیرید و انرژی بگیرید را فالو کنید. به همین خاطر تصمیم گرفته ایم فهرستی از طراحان الهام بخش را جمع آوری کنیم که خلاقیت را به ذهنیت روزمره شما می آورند. اگر میخواهید خودتان به صورت حرفه ای در اینستاگرام فعالیت داشته باشید و کسب درآمد کنید و در کمترین زمان به بیشترین فالوئر دست پیدا کنید، پیشنهاد میکنم به صفحه ادمن اینستاگرام نگاه اجمالی داشته باشید.
 
۰۱. مایک پری – mikeperrystudio@
پستهای اینستاگرام مایک پری مملوء از رنگ است. اگر میخواهید از حرفه ای ها نمونه کار ببینید. اگر میخواهید با سبک کاری حرفه ای آشنا شوید. اگر میخواهید در حوزه گرافیک نگاهی فراتر داشته باشید، حتما مایک پری را فالو داشته باشید.
 
مایک پری – mikeperrystudio@
۰۲. تیموتی گودمن – Timothygoodman@
تیموتی گودمن ساکن نیویورک است. مردی با استعدادهای فراوان است که برخی از پستهای او را باید چندین دقیقه تماشا کرد. او با انتشار کتابی به همراه طراح همکار خود جسیکا والش به نام ۴۰ روز قرار ملاقات به اصطلاح ترکوند. او با پروژه هایی که از خود دارد مرکزی برای الهام بخشی است.
تیموتی گودمن – Timothygoodman@
۰۳. مستر دودل – Misterdoodle@
مستر دودل یک طراح است که در طراحی دستی تخصص دارد. جفت شدن عکس‌های زیبا و منظره، نقل قول‌های متفکرانه، و دست‌خط متفکرانه، باعث میشود تقریبا هر کسی بتواند با هر سلیقه ای بتواند با او ارتباط برقرار کند و چیزی ارزشمند پیدا کند.
مستر دودل – Misterdoodle@
۰۴. جان کونتینو – joncontino@
جان کونتینو در بسیار از حوزه های طراحی به صورت حرفه ای فعالیت میکند. خودش را به عنوان “Alphastructaesthetitologist” معرفی میکند. بگذارید خیالتان را راحت کنم، این کلمه ساختگی است و لازم نیست آن را در دیکشنری سرچ کنید. این کلمه، اصطلاحی است که او برای شرح کارهای متنوع خود به عنوان یک هنرمند، تصویرگر، طراح لباس و مشاور برندینگ ابداع کرد. جان کانتینو همه این کارها را به صورت حرفه ای انجام می دهد. از آن گونه افرادی است که عاشق کارش است و خودش در کارشس غرق کرده است. برای دریافت الهامات خلاقانه در همه زمینه های گفته شده، اینستاگرام او را داشته باشید.
جان کونتینو – joncontino@

اشتراک گذاری

Pinterest
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn

دانلود صفحه به فرمت PDF