15-قانون-طلایی-طراحی-لوگو

۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

در این مقاله سرپ لنسر قصد داریم ۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم. آیا می خواهید بدانید چگونه یک لوگو طراحی کنید؟ این چیزی است که باید قبل از شروع هر پروژه طراحی گرافیک بدانید.
بنابراین، از خود می پرسید که چگونه یک لوگو طراحی کنیم؟ حقیقت این است که طراحی لوگو به مهارت و تجربه و همچنین دانش نیاز دارد. برخی از عناصر فرآیند با تمرین زیاد همراه می شوند و با انواع برندهای مختلف کار می کنند که هدفشان انتقال پیام های مختلف است. با این حال، پشت همه اینها تئوری و قوانین طلایی است که طراحان لوگو باید از آن آگاه باشند.
زمانی که لوگوی عالی با محصول مناسب همسو شود، نام تجاری دارایی گرانبهایی است – به Nike Swoosh، مرد میشلن و طاق های طلایی مک دونالد فکر کنید. اما چگونه این طرح های لوگو به جایگاه و شناسایی فوری خود دست می یابند؟ ویژگی های خاصی وجود دارد که موفق ترین طراحی های لوگو دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

مقدمه

شروع یک پروژه طراحی لوگوی جدید می تواند طاقت فرسا باشد زیرا موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. ایجاد یک طراحی لوگوی جدید از ابتدا به این معناست که به این فکر کنید که چگونه می توان شخصیت برند را به طور کامل به تصویر کشید و ارتباط برقرار کرد. و به‌روزرسانی لوگوی موجود به معنای انواع خطرات است، از جمله تصمیم‌گیری در مورد تغییر کامل جهت برند یا انجام تنظیمات کوچک.
خوشبختانه، قوانینی وجود دارد که ارزش بازگشت به آنها را دارد. راهنمای ما آن را در ۱۵ نکته خلاصه می کند که بر نحوه طراحی لوگو و نحوه اجرای طراحی لوگو به عنوان بخشی از استراتژی برندسازی گسترده تر تمرکز دارد. ابتدا، ۱۰ قانون طراح دیوید ایر برای به دست آوردن لوگوی عالی را مرور می کنیم و سپس به نکات استراتژیست محتوای برند برتر نیک کارسون برای اجرای طراحی لوگو می پردازیم. به مشاوره بیشتری نیاز دارید؟ راهنمای ما را برای الهام گرفتن از طراحی لوگو، انتخاب ما از بهترین آرم های ۳ حرفی تا کنون و ۱۱ مرحله ما برای ایجاد آرم های بهتر را بررسی کنید.
15-قانون-طلایی-طراحی-لوگو how-much-do-graphic-designers-make-850x476
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

چرا یاد بگیریم چگونه یک لوگو طراحی کنیم؟

ابتدا، بیایید اهمیت طراحی لوگو را به خود یادآوری کنیم. لوگو معمولاً اولین بخشی از برند است که یک مشتری بالقوه می بیند. همچنین این قطعه ای است که بیشترین تأثیر را روی ما می گذارد و برای طولانی ترین مدت با ما می ماند (اگر کار کند، یعنی). یک لوگو می تواند چیزهای زیادی در مورد یک برند به ما بگوید، از جمله (گاهی) اینکه برند چه کاری انجام می دهد و چه چیزی را نشان می دهد. هنگامی که مشتریان با طراحی لوگو تماس می گیرند، اغلب وسوسه می شوند که زمان یا پول خود را در شرکت یا محصول سرمایه گذاری کنند.
طراحی لوگو به هیچ وجه تنها عنصر موفقیت یک برند نیست، اما باید از همان ابتدا اصلاح شود، زیرا اغلب در قلب کل استراتژی برندسازی قرار دارد. و در حالی که اکثر طراحان می توانند یک لوگوی مناسب و معقول ایجاد کنند، برای اجرای یک طراحی لوگو واقعا منحصر به فرد، جذاب و به یاد ماندنی نیاز به ترکیب خاصی از مهارت های طراحی، تئوری خلاقانه و کاربرد ماهرانه است. برای نمونه به انتخاب ما از بهترین لوگوها نگاه کنید.
صدها یا حتی هزاران برند برای جلب توجه ما رقابت می کنند و این بدان معناست که برندها باید خود را از نظر بصری متمایز کنند. این تمایز از طریق طراحی هویت برند به دست می آید – مجموعه ای از عناصر که با هم کار می کنند تا تصویری متمایز از برند را در ذهن ما ایجاد کنند. طراحی هویت برند می تواند شامل همه چیز باشد، از یونیفرم، گرافیک خودرو، کارت ویزیت، بسته بندی محصول، تبلیغات بیلبورد، لیوان قهوه، و سایر موارد وثیقه گرفته تا سبک عکاسی و انتخاب فونت.
وقتی به کسی فکر می کنید که به نوعی روی زندگی شما تأثیر گذاشته است، احتمالاً می توانید تصور کنید که او چگونه است. همین امر در مورد برندها نیز صدق می کند. و لوگو به عنوان چهره برند عمل می کند و به مردم اجازه می دهد با آن ارتباط برقرار کنند و آن را به خاطر بسپارند. بنابراین هدف از طراحی لوگو باید ایجاد چیزی باشد که افراد وقتی به تجربیات خود در مورد یک محصول، شرکت یا خدمات فکر می کنند، بتوانند به راحتی آن را تجسم کنند.
وقتی به چیزی نگاه می کنیم، قبل از خواندن شکل و رنگ را می بینیم. فقط در صورتی که برای جلب توجه ما کافی باشد، شروع به خواندن می کنیم. کار طراحان استخراج جوهره برند در ظاهر و رنگی است که به احتمال زیاد ماندگاری دارند. طراح زیر، دیوید ایری، ۱۰ قانون طلایی طراحی لوگو را برای کمک به شما در انجام این کار ارائه می دهد.
15-قانون-طلایی-طراحی-لوگو-role-graphic-designer-elearning-team

۰۱. انجام کارهای اولیه

مرسدس و وولمارک چگونه نمونه های لوگو را طراحی کنند
نشان هایی مانند لوگوی مرسدس و وولمارک به دارایی های ارزشمندی برای شرکت هایشان تبدیل شده اند
یکی از جالب ترین بخش های طراح بودن این است که با هر پروژه چیزهای جدیدی یاد می گیرید. هر مشتری متفاوت است و حتی در یک حرفه، افراد به روش های مختلف وظایف خود را انجام می دهند. طراحی لوگو باید با چند کار اساسی شروع شود. شناخت مشتری و محصولات او به شما کمک می کند قوی ترین جهت طراحی را انتخاب کنید و به دست آوردن اجماع در مورد طراحی لوگوی آینده خود آسان تر می شود.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو
15-قانون-طلایی-طراحی-لوگو--Ways-Your-Company-Can-Benefit-from-Working-with-a-Graphic-Designer-1080x675-1

۰۲. استفاده از تخته طراحی

نمودارهای طلسم فایرفاکس برای نشان دادن نحوه طراحی لوگو
با بسیاری از ابزارهای دیجیتالی که امروزه در دسترس هستند، ممکن است به فکر رفتن مستقیم به رایانه خود برای ایجاد یک طرح لوگو باشید، اما استفاده از تابلوی طراحی به شما این فرصت را می‌دهد که چشمان خود را از تابش خیره کننده پیکسل‌های روشن استراحت دهید و مهمتر از همه، ایده‌های طراحی را ضبط کنید. خیلی سریعتر و آزادانه تر بدون هیچ رابط دیجیتالی در راه، آزادی کاملی برای کاوش دارید، و اگر شب با ایده‌ای که نمی‌خواهید از دست بدهید از خواب بیدار می‌شوید، یک خودکار و کاغذ در کنار تختتان همچنان بهترین راه برای پایین آوردن آن است. .
طراحی، قرار دادن شکل‌ها را دقیقاً در جایی که می‌خواهید آسان می‌کند – همیشه زمانی برای دیجیتالی کردن علامت‌هایتان در آینده وجود خواهد داشت (برای نکات بیشتر به نکات طراحی مراجعه کنید). به اشتراک گذاشتن برخی از طرح ها هنگام توصیف ایده های طراحی برای مشتریان قبل از دیجیتالی کردن علامت نیز می تواند مفید باشد. این امر می تواند تجسم نتیجه را بدون حواس پرتی فونت ها و رنگ ها برای آنها آسان تر کند، که گاهی اوقات باعث می شود مشتریان کل یک ایده را رد کنند. هرچند چیز زیادی را به اشتراک نگذارید.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

۰۳. با سیاه و سفید شروع کنید

جزئیات داخلی لوگوی اپل در طول سال ها تغییر کرده است، اما شکل ظاهری آن همچنان باقی مانده است
همانطور که در بالا ذکر شد، رنگ بخش مهمی از برندسازی است، اما گاهی اوقات می تواند باعث حواس پرتی شود و فکر کردن به مفهوم اصلی لوگو را برای مشتری دشوار کند. باقی ماندن رنگ تا زمان بعدی می تواند به شما این امکان را بدهد که به جای روی عنصری که معمولاً به راحتی تغییر می کند، روی ایده طراحی لوگوی خود تمرکز کنید.
نجات یک ایده بد با یک پالت رنگی جالب غیرممکن است، اما یک ایده خوب مهم نیست که چه رنگی باشد، همچنان خوب خواهد بود. اگر هر نماد شناخته شده ای را به تصویر بکشید، در بیشتر موارد قبل از نقاشی ابتدا به آن شکل فکر می کنید. خطوط، شکل‌ها و خود ایده از همه مهم‌تر هستند، خواه نیش یک سیب باشد یا سه خط موازی، یا چهار دایره که در یک خط افقی گره خورده‌اند یا چیز دیگری.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

۰۴. طراحی لوگوی خود را مرتبط نگه دارید

لوگوی V&A برای نشان دادن نحوه طراحی لوگو
بنیانگذار پنتاگرام آلن فلچر لوگوی V&A را در سال ۱۹۸۹ ایجاد کرد (اعتبار تصویر: V&A)
طراحی لوگو باید ارتباط نزدیکی با ایده ها، ارزش ها و فعالیت هایی که نشان می دهد باشد. خط شیک برای یک رستوران مجلل بهتر از یک مهد کودک مناسب است. به همین ترتیب، پالت رنگ صورتی فلورسنت و زرد ممکن است به شما کمکی نکند پیام خود را با بازنشستگان مرد به اشتراک بگذارید. و ساختن علامتی که هر گونه شباهتی به سواستیکا داشته باشد، صرف نظر از صنعت، کارساز نخواهد بود.
15-قانون-طلایی-طراحی-لوگو-logo-design-ahmedabad-01

۰۵. طراحی لوگوی خود را به راحتی به خاطر بسپارید

لوگوی دویچه بانک چگونه یک لوگو طراحی کنیم
آرم دویچه بانک ۱۹۷۴ توسط آنتون استانکوفسکی (اعتبار تصویر: Deutsche Bank)
یک طراحی لوگوی خوب به یاد ماندنی است و به برند اجازه می دهد در ذهن مشتریان بالقوه باقی بماند، حتی اگر برندهای دیگر برای جلب توجه آنها رقابت کنند. چگونه می توان به این امر دست یافت؟ در اینجا سادگی باید شعار شما باشد. یک لوگوی واقعا ساده اغلب پس از چند نگاه به آن به یاد می‌آید، که با جزئیات بیش از حد طرح امکان‌پذیر نیست.
برند باید روی مفهوم تمرکز کند. در یک “داستان”. در بیشتر موارد، این بدان معناست که باید فرمی بدون عارضه داشته باشد تا بتواند در اندازه های مختلف و طیف وسیعی از برنامه ها، از نماد وب سایت در نوار مرورگر گرفته تا بنرهای روی ساختمان، کار کند.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

۰۶. اما تلاش کنید تا تفاوت داشته باشید

لوگوی تیت ۱۹۹۹ روی درب شیشه ای نحوه طراحی لوگو
لوگوی تیت در سال ۱۹۹۹ که توسط ولف اولینز طراحی شد، چهار گالری تیت را در سراسر بریتانیا متحد کرد.
اگر همه رقبای برند از یک سبک تایپوگرافی یکسان، یک نوع پلاک یا نمادی در سمت چپ نام برند استفاده می کنند، این فرصت عالی برای متمایز کردن مشتری از دیگران به جای ادغام آنها است. انجام کاری متفاوت می تواند به برجسته شدن طراحی لوگوی شما کمک کند.
15-قانون-طلایی-طراحی-لوگو-Rules-of-Logo-Design-08-1024x384

۰۷. هویت برند گسترده تری را در نظر بگیرید

برند و لوگو مک میلان چگونه یک لوگو طراحی کنیم
Wolf Olins در سال ۲۰۰۶ یک تایپ سفارشی پشتیبانی از سرطان Macmillan برای استفاده در لوگو و سرفصل های بازاریابی خود ایجاد کرد.
ما معمولاً یک لوگو را به صورت مجزا نمی بینیم. آنها معمولاً در زمینه یک وب سایت، پوستر، کارت ویزیت، نماد برنامه یا انواع پشتیبانی و برنامه های دیگر ارائه می شوند. ارائه به مشتری باید شامل نقاط کانونی مرتبط باشد تا نشان دهد که لوگو در صورت مشاهده توسط مشتریان بالقوه چگونه به نظر می رسد. این کمی شبیه زمانی است که در یک شیار گیر کرده اید – می تواند به شما کمک کند عقب نشینی کنید، به تصویر بزرگتر نگاه کنید و ببینید کجا هستید و چه چیزی در اطراف شماست.
از نظر طراحی، تصویر بزرگتر هر عنصر ممکنی است که طراحی لوگوی شما ممکن است روی آن ظاهر شود. همیشه به خاطر داشته باشید که وقتی لوگو نیز وجود ندارد، هویت چگونه کار می کند. در حالی که بسیار مهم است، یک توکن تنها می تواند تا کنون یک هویت داشته باشد. یکی از راه های دستیابی به تصاویر منسجم، طراحی یک تایپ فیس سفارشی برای لوگوی خود است. از این فونت می توان در عناوین بازاریابی نیز استفاده کرد.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

۰۸. واقعی نباشید

لزومی ندارد که لوگو نشان دهد که شرکت چه می کند. در واقع، اگر اینطور نباشد، اغلب بهتر است. علائم انتزاعی اغلب دائمی تر هستند. از لحاظ تاریخی شما مجبور بودید کارخانه خود را نشان دهید، یا شاید نشان خود را اگر یک تجارت خانوادگی بود، نشان می دادید، اما نمادها نمی گویند چه کار می کنید. درعوض، آنها به وضوح نشان می دهند که شما کی هستید. هنگامی که بتوان بین کاری که شرکت انجام می دهد و شکل و رنگ علامت آن ارتباط برقرار کرد، معنای علامت در چشم عموم اضافه می شود.

۰۹. به یاد داشته باشید که توکن ها ضروری نیستند

تصویر لوگوی پناهگاه چگونه یک لوگو طراحی کنیم
لوگوی اسکریپت جانسون بنکس در سال ۲۰۰۴ پناهگاه با سقف شیب‌دار «h» کمک کرد که قد و قامت خیریه مسکن (اگرچه اخیراً دوباره طراحی شده است) تغییر کند.
یک لوگو همیشه نباید یک نماد باشد. یک برچسب متنی سفارشی اغلب به خوبی کار می کند، به خصوص زمانی که نام شرکت منحصر به فرد باشد – فقط به Google، Mobil یا Pirelli فکر کنید. وسوسه نشوید که فقط برای تمرکز روی حروف، استعداد طراحی را اغراق کنید. وضوح کلید هر طراحی متنی است و ارائه های شما باید نشان دهند که طرح های شما در همه اندازه ها، بزرگ و کوچک چگونه کار می کنند.
البته گاهی اوقات کلمات در برنامه های بسیار کوچک کار نمی کنند، بنابراین ممکن است نیاز به تفاوت هایی باشد. این کار می‌تواند به سادگی برداشتن یک حرف از روی برچسب لوگو و استفاده از همان رنگ باشد، یا می‌تواند شامل نمادی باشد که می‌تواند به عنوان عنصر طراحی ثانویه استفاده شود (اول برچسب متن، دوم نماد) به جای قفل لوگو که در آن هر دو قطعه قفل شوند. در کنار هم ظاهر شوند
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

۱۰. به مردم لبخند بزنید

آرم آمازون نحوه طراحی لوگو
در نهایت، آوردن کمی هوشمندی در طراحی لوگو نه تنها کسب و کار شما را سرگرم کننده تر می کند، بلکه می تواند به مشتری شما نیز کمک کند تا موفق تر شود. این برای هر برند یا هر صنعتی مناسب نیست (مطمئناً برای تولیدکنندگان اسلحه و شرکت های تنباکو منطقی نیست، اما اینکه آیا شما می خواهید با چنین شرکت هایی کار کنید چیز دیگری است). با این حال، بخش‌های مالی و حقوقی که تا حدودی بحث‌برانگیزتر هستند، مملو از شرکت‌هایی هستند که با برندهای خفه‌کننده و عقیم تعریف شده‌اند. افزودن کمی شوخ طبعی به هویت این مشتریان می تواند به متمایز شدن آنها کمک کند.
تعادلی وجود دارد که باید ایجاد شود. بیش از حد از آن دوری کنید و خطر بیگانه کردن مشتریان بالقوه را خواهید داشت. با این حال، بدون توجه به شرکت، مردم با مردم سروکار دارند، بنابراین جنبه انسانی و عاطفی کسب و کار شما همیشه از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.
چگونه طراحی لوگوی خود را پیاده سازی کنیم
بنابراین شما یک طراحی لوگو آماده دارید، اکنون چگونه آن را اعمال می کنید؟ طراحی لوگو به تنهایی وجود ندارد. هنگامی که بر طراحی خود مسلط شدید، مرحله نهایی این است که آن را به عنوان بخشی از یک طرح برندسازی گسترده تر زنده کنید. در این بخش، نیک کارسون پنج نکته طراحی لوگو را ارائه می دهد تا به شما در تسلط بر این مرحله نهایی مهم کمک کند.

۱۱. همیشه نظر دوم را دریافت کنید

موسسه شرق شناسی برزیل چگونه یک لوگو طراحی کنیم
لوگوی موسسه شرق شناسی برزیل. بدون نظر ارسال شد
ارزش چشم دوم (یا سوم) را برای تشخیص چیزهایی که ممکن است در مرحله طراحی از دست داده باشید، دست کم نگیرید. نادیده گرفتن سوء تفاهم‌های فرهنگی بالقوه، اشکال تاسف‌آور، یا کنایه‌ها، کلمات و معانی ناخواسته چقدر آسان است (برای مثال به شکست‌های طراحی لوگوی ما مراجعه کنید).
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو
هنگامی که به مفهوم طراحی لوگو خود رسیدید، همیشه برای بررسی آن با افراد دیگر وقت بگذارید. بسیاری از استودیوهای طراحی از چسباندن کار در حال انجام به دیوارها برای امکان بازبینی مداوم همتایان حمایت می کنند. متوجه شدن چیزی که روی دیوار روی کاغذ نصب شده است، اغلب راحت تر از روی صفحه نمایش است. اگر یک فریلنسر انفرادی هستید، سعی کنید همتایان مورد اعتماد خود را پیدا کنید تا به کار شما نگاه کنند – و البته لطف کنید. و به یاد داشته باشید که شکل آن را از هر زاویه و روی اشکال مختلف پایه ها بررسی کنید.

۱۲. بقیه دنیای برند را توسعه دهید

طراحی لوگو تنها یک جزء کوچک از طرح برندسازی است و باید همراه با سایر نقاط فعال سازی به عنوان بخشی از “جهان برندسازی” گسترده تر توسعه یابد. این اصطلاح بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند برندسازی در آژانس SomeOne در لندن است. همانطور که یکی از بنیانگذاران، Simon Manchipp در یک مصاحبه ویدیویی با مجله Computer Arts در بالا توضیح داد، بسیار بهتر است که بین عناصر مختلف به جای یکپارچگی، انسجام حاصل شود. او با ناراحتی گفت: “ثبات سلول انفرادی است – هر روز یک چیز است.” “انسجام متفاوت است: روشی انعطاف پذیرتر و هوشمندانه تر برای انجام کارها.”

۱۳. در نظر بگیرید که چگونه طراحی لوگوی خود را زنده کنید

در بازار برندسازی مدرن، یک لوگوی ثابت که در گوشه ای از طرح نهایی قرار دارد، اغلب کافی نیست. شما باید در نظر بگیرید که طراحی لوگوی شما چگونه در حرکت برای برنامه های دیجیتالی که ممکن است نیاز به همکاری با انیماتورها یا انیماتورها برای کشف پتانسیل آن داشته باشد، ظاهر می شود.
در اینجا چند نمونه از لوگوهایی که از طریق انیمیشن جان گرفته اند آورده شده است: اول، معماری شغلی ساگمایستر و والش، که حس بازیگوشی شبیه مکانو را به نشانه اضافه می کند. Sagmeister & Walsh دیگر در اطراف نیست، اما می توانید داستان ما را در استودیوی Jessica Walsh & Walsh تماشا کنید.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو
دوم، این طراحی لوگو برای دانشگاه هنر در هلسینکی توسط Bond خم می‌شود، می‌چرخد و تغییر شکل می‌دهد تا حس پویا و مدرن لوگوی سبک محور را افزایش دهد.
لوگوی انیمیشن دانشگاه هنر در هلسینکی در مورد نحوه طراحی لوگو
پویانمایی لوگوی دانشگاه هنر در هلسینکی ورق می خورد و می پرد
همانطور که روندهای VR همچنان در حال تکامل هستند، تجربیات برند همهجانبه پیشرفته تری به طور فزاینده ای در دسترس قرار می گیرند. آژانس های برندینگ همچنین پتانسیل طراحی مولد و تعامل کاربر را برای ارائه عنصر پویاتر و غیرقابل پیش بینی به طراحی لوگو بررسی کرده اند. این همیشه ممکن نیست، اما ایده خوبی است که ذهن خود را باز نگه دارید و در صورت امکان تکنیک های جدید را امتحان کنید.

۱۴. به مشتری خود در طراحی لوگوی خود کمک کنید

واگذاری طرح لوگوی نهایی و اجازه دادن به برند برای استفاده از آن همانطور که شما مناسب می دانید می تواند دستور العملی برای فاجعه باشد. شما باید سعی کنید یک راهنمای سبک به مشتری ارائه دهید که دستورالعمل های واضح و جامعی را در مورد نحوه (و نباید) استفاده از طراحی لوگو ارائه می دهد. این باید همه چیز را از گزینه‌های رنگ، حداقل و حداکثر اندازه‌هایی که باید از طرح‌های لوگو استفاده شود، قوانین قرارگیری، فاصله (از جمله مناطقی که از سایر عناصر طراحی حذف شده‌اند) و هرگونه فقدان مشخصات، مانند کشش یا اعوجاج را پوشش دهد.
راهنماهای سبک مورد علاقه ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه انجام می شود. برخی از آژانس‌ها به راهنماهای سبک سوگند یاد می‌کنند تا از تحویل یکنواخت و ثابت به تیمی در شرکت برای مشتری اطمینان حاصل کنند، اما برخی دیگر احساس می‌کنند که می‌تواند بیش از حد محدودکننده و آموزشی باشد. در هر صورت، مشتری شما به نوعی راهنمایی در مورد نحوه اجرای طراحی لوگو نیاز دارد تا مطمئن شود که مطابق با هدف کار می کند.

۱۵. انتقاد عمومی را برای طراحی لوگوی خود بپذیرید

آرم لیگ برتر انگلیس چگونه یک لوگو طراحی کنیم
تغییر نام تجاری برجسته DesignStudio در لیگ برتر بیش از سهم عادلانه خود مورد انتقاد طرفداران سنتی فوتبال قرار گرفته است.
در عصر رسانه های اجتماعی، هر مرد و سگش در مورد هر طراحی لوگوی بیرونی نظری دارند. بنابراین انتقاد دیگر یک مزاحمت گاه به گاه یا چیزی نیست که ممکن است فقط از جانب متخصصان باشد. این چیزی است که هر کسی که در فرآیند تغییر نام نسبتاً سطح بالایی کار می کند باید برای آن آماده باشد.
همانطور که در بالا ذکر شد، یک طرح برندسازی عالی خیلی بیشتر از یک طراحی لوگو است، در پلتفرم هایی مانند توییتر، زمانی که یک پروژه جدید منتشر شده اغلب در یک تصویر خلاصه می شود، لوگو اغلب اولین (و تنها) چیزی است که مخاطب می پرد. در . . این چیزی است که شما باید آن را به عنوان اجتناب ناپذیر بپذیرید.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو
DesignStudio مستقر در لندن بارها با واکنش‌های منفی مواجه شده است، از جمله همکاری با Airbnb و لیگ برتر. در ویدیوی بالا، جیمز هرست، مدیر خلاق سابق، مدیر خلاق جهانی پینترست، توضیح می دهد که چگونه استودیو با انتقادات رسانه های اجتماعی برخورد کرده است.
موزیلا در حال تغییر نام تجاری برای طراحی لوگو است
تغییر نام منبع باز جانسون بنکس به موزیلا، با در نظر گرفتن نظرات، راه های خلاقانه مختلف را در چشمان عموم کاهش داده است.
نمونه دیگری از نحوه مدیریت و حتی سرمایه گذاری بر روی علاقه رو به رشد عمومی در طراحی لوگو، مورد موزیلا است. جانسون بنکس از بازخورد مخاطبان در فرآیند طراحی خود استفاده کرد.
۱۵ قانون طلایی طراحی لوگو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *